Wanny SPA – dlaczego warto w nie zainwestować?

Materiał partnera
2019-07-14

W polskich warunkach budowlanych, rzadko spotyka się ogrody przydomowe, wyposażone w baseny zewnętrzne tzw. w technologii skimmerowej. Wiąże się to bowiem z koniecznością posiadania dużych środków finansowych, a także odpowiedniej powierzchni działki. Jeśli jednak kochasz wody relaks latem, a nawet zimą i chcesz go zażywać w zaciszu swojego prywatnego ogrodu, postaw na nowoczesne wanny SPA! Ich funkcjonalność, a także piękno zachwyci każdego…

Wanna SPA – funkcje

Dzisiaj na rynku można spotkać się z różnymi wannami SPA. Wielokrotnie są to jednak konstrukcje, które zmieszczą nawet do ośmiu osób, co pozwala na korzystanie relaksu całą rodziną, lub nawet na organizowanie wodnych wieczorków z szampanem i hydromasażem. Najlepsze wanny SPA, gwarantują bowiem możliwość odpoczynku w delikatnie bąbelkowej wodzie, jak i też w tej mocno spienionej i pięknie pachnącej, która zastąpi najlepszy masaż klasyczny, czy też limfatyczny w dobrym gabinecie. Warto zatem, aby w takie konstrukcje inwestowały osoby starsze, zapracowane i pełne stresu, czy też rodziny, które np. wychowują niepełnosprawne dzieci. Kontakt z wodą, jaki oferuje wanna SPA, ma bowiem wiele prozdrowotnych cech!

Design wanny SPA

Wanny SPA mogą występować w różnorodnych kształtach. Wyróżnia się te okrągłe, a także kwadratowe, czy prostokątne i sześciokątne. Jeśli chodzi zaś o ich aranżowanie, warto wiedzieć, że można je zarówno wmontować w podwyższony taras zrównując z jego linią, jak i też instalować go w specjalnie przygotowanych wykopach ogrodowych. Popularne są również wersje wolnostojące obite drewnianą obudową, które można np. postawić w ogrodzie zimowym, w specjalnie przygotowanej altanie, czy wykonać w specjalnej wersji ze szklaną kopułą, co pozwoli zażywać relaksu nawet przy deszczowej i chłodnej pogodzie. Mniejsze wersje wanien SPA, można również montować w domach, a nawet przy własnych saunach!

Znajdź profesjonalnego wykonawcę

Sam zakup wanny SPA to nie wszystko. Ważne jest również jej odpowiednie podłączenie, czy zaadaptowanie do warunków budynku, tarasu, szklarni, altany, czy też ogrodu. To dlatego warto szeroką współpracę zakupową, a także montażową, podjąć z firmą KOMORT i RELAKS Jarosława Czarnomskiego, która oprócz wanien SPA, zajmuje się tworzeniem funkcjonalnych, oraz przepięknych basenów zewnętrznych, basenów wewnętrznych, sauny, czy też zadaszeń do obiektów wodnych komercyjnych, czy prywatnych. Z przykładowymi realizacjami, oraz z pełną ofertą warto zapoznać się na dedykowanej stronie www podmiotu!