Budowa domu to bardzo złożony proces, składający się z różnego rodzaju prac, które w ostateczności mają doprowadzić nieruchomość do stanu pozwalającego na zamieszkanie we wcześniej określonych warunkach. Pełna gotowość domu do użytku określana jest stanem “pod klucz”, w którego realizacji specjalizuje się firma DD Projekt – od Projektu do Realizacji. Sprawdź, czym w rzeczywistości jest stan nieruchomości “pod klucz” oraz w jaki sposób doprowadza do niego firma. Zapraszamy!

Czym jest dom pod klucz?

Stan nieruchomości pod klucz nie jest ustalony prawnie, dlatego na rynku pojęcie to jest rozumiane w różny sposób. Określenie to oznacza dom lub mieszkanie, które jest całkowicie gotowe do przyjęcia domowników, a wszelkie prace budowlane i wykończeniowe zostały już zrealizowane. Niektórzy wykonawcy mianem „pod klucz” określają nieruchomość, która nie wymaga już żadnych prac, jednak jest zupełnie pusta i nie znajdują się w niej żadne meble. Przedstawiciel firmy DD Projekt – od Projektu do Realizacji dodaje: 

Nasza firma pojęcie domu „pod klucz” rozumie jako nieruchomość, która jest całkowicie gotowa na przyjęcie domowników. Po zakończeniu prac przez naszą ekipę wnętrze jest nie tylko estetycznie wykończone, ale także wyposażone we wszystkie zawarte w projekcie meble, które umożliwiają lokatorom natychmiastowe wprowadzenie się do domu, bezpośrednio po jego odbiorze.

Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom indywidualne oferty oraz różne pakiety domu pod klucz. Oferta indywidualna proponowana przez firmę DD Projekt to oferta, która obejmuje pełne wykończenie wnętrza, zakupienie i zamontowanie elementów wyposażenia wraz z oświetleniem i meblami. W ofercie indywidualnej domu pod klucz w pełni wykonana jest również stolarka pod wymiar, którą zespół fachowców tworzy na podstawie indywidualnego projektu aranżacji wnętrza. Ta oferta jest również każdorazowo wyceniana indywidualnie, w zależności od potrzeb i budżetu klienta. Oferta pakietowa ‘’pod klucz’’, którą również proponuje klientom przedsiębiorstwo, nie dotyczy wielu z wspomnianych elementów, zaś oferta indywidualna obejmuje każdy element wyposażenia, pełną obsługę logistyczną oraz wszystkie montaże.

W jaki sposób działa firma DD Projekt?

Przedsiębiorstwo DD Projekt – od Projektu do Realizacji to przede wszystkim świetnie zorganizowany zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, który świadczy usługi kompleksowe. Firma zatrudnia zarówno architektów, projektantów wnętrz oraz inżynierów, którzy sporządzają plan nieruchomości zgodny z preferencjami klienta, jak i profesjonalną ekipę budowlaną, dokładnie realizującą wykonany projekt. Wynikiem wspólnych działań jest stworzenie od podstaw wymarzonej przez klienta nieruchomości, która doprowadzona jest do stanu pod klucz, tzn. gotowości do natychmiastowego zamieszkania, za pośrednictwem tylko jednej firmy. Kompleksowe działanie przedsiębiorstwa DD Projekt – od Projektu do Realizacji pozwala na maksymalnie efektywną organizację pracy, który nie tylko wpływa na sprawność wykonania, ale także umożliwia pełną kontrolę nad procesem realizacji projektu.