Wozidło technologiczne to rodzaj wywrotki, przeznaczonej do transportu dużej ilości materiałów. Główną zaletą tego sprzętu jest to, że może pracować w trudnych warunkach terenowych, które niedostępne są dla innych, standardowych samochodów ciężarowych. Jeśli potrzebujesz wozidła technologicznego, sprawdź ofertę wynajmu tych maszyn w firmie FTHU KOMA Wojciech Kozioł.

Profesjonalne podejście do każdego klienta

Wozidła technologiczne to niezawodne maszyny, o szerokim zastosowaniu. Wysokiej jakości sprzęt na wynajem znajdziesz w ofercie firmy FTHU KOMA Wojciech Kozioł. Na polskim rynku istnieje już od 1983 roku, działając na terenie powiatów tarnowskiego, małopolskiego, ale także całego kraju. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych oraz wynajmie maszyn budowlanych i transportu technologicznego.

Przedsiębiorstwo cały czas intensywnie się rozwija i obserwuje wszelkie zmiany na rynku. Dzięki temu zainwestowało w ciężki sprzęt budowlany i cały czas inwestuje w nowe sprzęty, poszerzając swoją ofertę. Jak mówi jeden z pracowników:

Nasz cel to ciągły wzrost konkurencyjności na rynku. Realizujemy to poprzez rozwój sprzętu, kadry, a także podejmowanie coraz trudniejszych zleceń. Chcemy, by każdy klient był obsługiwany kompleksowo, dlatego zatrudniamy wykształconych pracowników i oferujemy rozbudowane zaplecze technologiczne.

Wozidła technologiczne przegubowe – wynajem

Firma oferuje wynajem wozideł technologicznych przegubowych, razem z obsługą techniczną i serwisową. Sprzęt tego typu doskonale sprawdza się w trudnych warunkach terenowych. Użytkownik może dzięki temu wybrać najkrótszą drogę między dwoma punktami i precyzyjnie wjechać w wybrane miejsce załadunku oraz wyładunku.

Wysoka wydajność tej maszyny sprawia, że ograniczyć można koszty transportu. Wozidła technologiczne świetnie sprawdzają się na przykład w kopalniach odkrywkowych. Dzięki opcji wynajmu można sporo zaoszczędzić, w przeciwieństwie do zakupu tego typu maszyny, co jest często nieopłacalne.