Wypożycz wysokiej jakości podesty ruchome!

Materiał partnera
2019-10-16
podnośniki

Prowadzisz firmę budowlaną lub remontową? Działasz w branży leśnej lub porządkowej. A może Twoje przedsiębiorstwo podejmuje się ratownictwa? W każdy z tych przypadków, dla sprawnej obsługi różnego rodzaju zamówień, mogą być potrzebne nowoczesne podesty ruchome. Ich olbrzymią zaletą jest zaś to, że występują one zarówno w wersjach umożliwiających wykorzystanie ich w warunkach zewnętrznych, jak i w przestrzeniach hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych.

Rodzaje podestów ruchomych

Jak już wymieniono, podesty ruchome są wykorzystywane w różnych branżach, przez klientów indywidualnych, biznesowych, a nawet przez podmioty publiczne. Jeśli chodzi o kategoryzację tejże technologii, warto wiedzieć, że jest ona przede wszystkim wytyczana ze względu na typ napędu podestów, na sposób działania wysięgów, a także ze względu na zakres pracy. Wyróżnia się zatem podnośniki elektryczne oraz podnośniki spalinowe. Pierwsze najczęściej wykorzystuje się w przestrzeniach zamkniętych, drugie zaś na placach budów, w lasach, czy przy drogach i sieciach energetycznych.

W obu przypadkach podesty ruchome, można podzielić również na te nożycowe, które unoszą kosz/podest idealnie w pionie, oraz na te teleskopowe, które są bardziej mobilne i mają różny zasięg zarówno w pionie, poziomie, jak i przy różnych kątach unoszenia. Wyróżnić zatem można podnośniki masztowe, podnośniki na przyczepach samochodowych, podnośniki teleskopowo-przegubowe, a także ładowarki teleskopowe. Te ostatnie wyróżniają się nawet zapewnianiem wysokości roboczej na poziomie 21 metrów!

Podesty ruchome? Tylko marki GENIE!

Obecnie liderem oraz hegemonem rynkowym w produkcji podestów ruchomych o podwyższonej jakości, niezwykłej efektywności, oraz użytkowej energooszczędności, jest marka GENIE. To ona zapewnia sprzęty, których parametry techniczne „biją na głowę” swoich rynkowych konkurentów. Przykładem może być podnośnik nożycowy GS4069BE, który zapewnia wysokość roboczą 14 metrów, o udźwigu prawie 400 kilogramów! Wszystko to przy pracy elektrycznego, wysoko energooszczędnego napędu, który zapewnia eksploatacyjne optymalizacje kosztów. Dużą opłacalność uzyskać można również, dzięki wypożyczaniu podestów ruchomych GENIE, z oferty renomowanej wypożyczalni MATECO. Firma ta gwarantuje również pełną opiekę serwisową, a nawet szkolenia pracowników w zakresie korzystania z technologii podnośnikowej nożycowej lub teleskopowej. Opcja wynajmu opłacalna jest zaś dzisiaj zarówno dla małych, jak i dużych firm z różnych branż. I Ty zatem możesz skorzystać z takiego rozwiązania przy realizacji swoich inwestycji!

Opracowanie artykułu:

Mateco Podesty ruchome

ul. Murarska 27, 43-100 Tychy śląskie
e-mail
www