Pudełka wykonane z kartonu to najczęściej wykorzystywane opakowania w wielu gałęziach przemysłu. Najbardziej funkcjonalne i popularne są pudełka klapowe. Sprzedażą tych oraz innych produktów zajmuje się firma Pryzmat Jarosław Grochowski z miejscowości Fryszerka w woj. łódzkim. Oferuje wysokiej jakości pudła i inne wyroby z kartonu. Sprawdź szczegóły oferty oraz w jaki sposób można wykorzystać opakowania, które proponuje!

Jakie pudełka klapowe znajdziemy w firmie Pryzmat?

Opakowania klapowe to najbardziej popularny rodzaj pudełek kartonowych. Do ich produkcji używa się tektury. W zależności od potrzeb konsumenckich wycina się ją w odpowiednie kształty. Dzięki temu można ją złożyć w pudła o różnych wymiarach, które sprawdzą się w każdej gałęzi przemysłu. Firma Pryzmat Jarosław Grochowski od wielu lat specjalizuje się w produkcji opakowań kartonowych z tektur litych i falistych. Pudła klapowe to najbardziej funkcjonalne i popularne produkty, które wykorzystuje się w wielu branżach przemysłowych i nie tylko. 

Firma oferuje opakowania dwustronnie szare, jednostronnie białe oraz dwustronnie białe. Asortyment obejmuje również kartony klapowe z nadrukiem jednokolorowym, wielokolorowym lub bez. Na życzenie klientów istnieje możliwość, aby złożyć zamówienie indywidualne. Wówczas pracownicy wykonają kartony ze specjalnymi otworami wentylacyjnymi, uchwytami albo nacięciami. Uzupełnieniem oferty są opakowania klejone lub zszywane oraz z opcją dodatkowego wyposażenia. Kartony mogą mieć różne przekładki, kratownice, narożniki, obwoluty i wiele innych. Ze względu na wymiary, ilość oraz rodzaj tektury każdy produkt wyceniany jest osobno.

Do czego można wykorzystać kartony klapowe firmy Pryzmat?

Pudełka klapowe charakteryzują się łatwością konstrukcji oraz sposobu składania. Są wysoce uniwersalne i mają nieskończenie wiele zastosowań. Dzięki różnym wymiarom można regulować ich wysokość oraz szerokość. Opakowania klapowe są niezwykle popularne w przemyśle oraz transporcie. Służą przede wszystkim do przechowywania i magazynowania towaru. Swoją popularność zyskały także w branży kurierskiej i wysyłkowej. Nadają się zarówno do spakowania odzieży i obuwia, jak i różnych akcesoriów domowych, sprzętu elektronicznego i wielu innych. 

Kartony wykonane z tektury, które oferuje firma Pryzmat, przydadzą się m.in.: w domu, sklepach stacjonarnych i internetowych, firmach logistycznych oraz przy przeprowadzce. Można w nich również segregować produkty i schować nieużywane lub niepotrzebne rzeczy. Idealnie sprawdzą się jako pudełka prezentowe, które można owinąć ozdobnym papierem lub wstążką. Ich uniwersalność to ich największa zaleta. Ponadto firma zajmuje się sprzedażą pudełek fasonowych, kaszerowanych i wielu innych. Zachęcamy do skorzystania z oferty!