Wybór odpowiednio dobranych okien do domu to decyzja na lata. Warto kierować się tworzywem, funkcjonalnością oraz ceną konkretnych modeli. Biorąc pod uwagę wymienione czynniki, często decydujemy się na okna PCV. Ich profesjonalny montaż oraz serwis zapewnia firma Sf Okna.

Oszczędzaj energię

Jakość wykonania oraz materiał ramy okna decydują o wartości energooszczędnej i ekonomicznej izolacji termicznej danego modelu. Profile okienne wykonane z PCV osiągają najwyższe noty w porównaniu z oknami aluminiowymi lub drewnianymi. Mają lepsze wartości izolacyjne (zarówno cieplne, jak i dźwiękowe), dzięki czemu mogą wpłynąć na obniżenie kosztów energii i ogrzewania.

Łatwe w pielęgnacji

Jak tłumaczy ekspert z firmy Sf Okna:

Wysokiej jakości okna PCV są niezwykle łatwe w pielęgnacji i wymagają minimalnej konserwacji. Podczas mycia nie potrzebujemy stosować żadnych szczotek, szorstkich gąbek czy silnych środków. Wystarczy miękka ściereczka i ciepła woda z płynem do mycia naczyń”.

W celu uniknięcia zacieków można skorzystać z pomocy gumowej ściągaczki, która zredukuje nadmiar środka czyszczącego. Należy również pamiętać o czyszczeniu ramy i konserwacji jej elementów w tym zawiasów.

Dobry stosunek kosztów do jakości

Okna plastikowe oferują wyraźne korzyści kosztowe, zarówno przy zakupie, jak i przez cały czas użytkowania. Są tańszą opcją niż drewniane czy aluminiowe ramy okienne. W oparciu o wysoki potencjał oszczędności energii i wymaganą minimalną konserwację, a także długi okres przydatności, który w zależności od marki może wynosić nawet 30 lat, okna PCV pozwalają oszczędzać pieniądze w perspektywie długoterminowej. Skorzystaj z usług profesjonalnej ekipy z Sf Okna. Dzięki wieloletnim doświadczeniu związanym ze stolarką okienną forma oferuje terminowość i dokładność, korzystając z produktów najwyżej jakości. Oprócz sprzedaży, montażu i serwisu okien, zajmują się również instalacją moskitier, rolet, drzwi, parapetów oraz bram garażowych.