Firm, które świadczą prace na wysokościach metodą alpinistyczną, przybywa. Nie każdy zespół jest jednak w stanie zagwarantować tak szeroki zakres usług, jaki proponuje podwarszawska firma ALPINER. Jej specjaliści prócz uprawnień alpinistycznych posiadają bowiem szerokie wyspecjalizowanie w arborystyce, robotach montażowych i porządkowych, a także tych remontowych. Kadra techników o różnym wykształceniu technicznym jest w stanie zagwarantować profesjonalną obsługę zleceń klientów indywidualnych, biznesowych oraz publicznych.

Szeroki zakres różnorodnych prac na wysokościach

Firma ALPINER nie boi się wyzwań, czego potwierdzeniem jest niebywale rozbudowana oferta prac na wysokościach. Pracownia ta nie ogranicza się zatem tylko do usług arborystycznych (wycinka drzew, cięcia pielęgnujące, korygujące i formujące, utrzymanie dróg) oraz porządkowych (odśnieżanie dachów, mycie elewacji, mycie przeszkleń, zdejmowanie nawisów lodowych). ALPINER to także świetny partner budowlano-remontowy, który jest w stanie wykonać malowanie fasad budynków. Firma oferuje też rozbieranie czy skracanie kominów, a także demontaż konstrukcji stalowych. W ramach usług remontowych zespół ALPINER podejmuje się prac dekarskich i tynkarskich w trudnodostępnych miejscach. Montaż wkładu kominowego ze stali kwasoodpornej czy też świetlika dachowego i elementów wentylacji to żaden problem dla podwarszawskiej pracowni alpinistycznej. Co jeszcze jest ona w stanie zagwarantować?

Zespół ALPINER wyspecjalizował się również w montażu reklam, anten przekaźnikowych oraz masztów, które są też malowane i okresowo konserwowane. Firma gotowa jest nawet na remont przemysłowych instalacji technologicznych, a potwierdzeniem tego, iż ALPINER to wyjątkowa grupa prac wysokościowych jest to, że pracownia zatrudnia specjalistów uprawnionych do wykonywania ekspertyz budowlanych. Przeprowadzane są one na zlecenie konserwatorów zabytków, deweloperów mieszkaniowych, zarządców budynków, a także wspólnot mieszkaniowych. Specjaliści ALPINER są zatem gotowi na pomoc klientom indywidualnym, biznesowym oraz publicznym.

Uzupełnieniem oferty pracowni są zaś usługi w zakresie szkoleń do prac na wysokości, a także organizacji atrakcji liniowych na imprezach integracyjnych.

Dlaczego warto wybrać firmę alpinistyczną ALPINER?

Firma ALPINER to godny partner biznesowy dla różnych podmiotów. Pracownię tę wyróżnia jednak nie tylko rozbudowana i wyjątkowa oferta, ale także kadra pracowników. ALPINER tworzą doświadczeni taternicy i alpiniści, którzy swoją wiedzę techniczną, wykształcenie na politechnikach, a także pasję do wspinaczki przekształcili w nowoczesne usługi biznesowe. Zawsze świadczone są one ze szwajcarską precyzją i najwyższą jakością. ALPINER dba również o to, by zlecenia zawsze były wykonywane terminowo. Wspomnieć należy także o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Firma stosuje najwyższej klasy sprzęt linowy i różnego rodzaju narzędzia, a także innowacyjne systemy łączności.

Dużą zaletą pracowni ALPINER jest również jej dyspozycyjność. Firma gotowa jest realizować zlecenia nawet w weekendy a ceny, które ona proponuje, są bardzo atrakcyjne.