Kruszywa wykorzystywane są głównie w firmach drogowych i budowlanych. To one umożliwiają przygotowanie terenu pod budowę nowej inwestycji, jak i służą do wielu innych prac! Bardzo ważna jest ich wysoka jakość i sprawdzone pochodzenie. To wszystko gwarantuje Żwirownia Spółki Szymański, w której znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju materiałów budowlanych! Z naszego artykułu poznasz jej szczegółową ofertę!

Żwir – jakie ma zastosowanie?

Jednym z kruszyw budowlanych, jakie znajdziesz w naszej ofercie, jest najwyższej jakości żwir o wysokim współczynniku przepuszczalności. Zajmujemy się sprzedażą żwiru o frakcji 2-8 mm, 8-18 mm, 16-40 mm lub 16-63 mm

– informuje pracownik firmy Spółka Szymańscy s.c. Żwirownia Kamień Kruszywa. To on znajduje zastosowanie, jako:

  • materiał na podsypkę,

  • składnik mieszanki betonowej,

  • materiał do podbudowy dróg,

  • wsad do mas bitumicznych,

  • materiał wykorzystywany przy produkcji wylewek betonowych,

  • materiał do umacniania gruntów.

W zależności, czy żwir będzie wykorzystywany do przygotowania betonu, w budownictwie drogowym, czy też jako składnik masy bitumicznej – musi spełniać aktualnie obowiązujące normy.

Pozostałe materiały budowlane w ofercie Żwirowni Spółki Szymańscy

Oczywiście oferta Żwirowni Spółki Szymańscy nie dotyczy wyłącznie żwiru. Właściciele firm drogowych i budowlanych zaopatrzą się tu również w suszony piasek o różnej frakcji, ścierniwo do piaskowania, kruszywo drogowe, sól drogową, jak i czarną ziemię. Sól to jeden ze sztandarowych materiałów w ofercie Spółki Szymańscy. Świetnie sprawdzi się do zabezpieczania dróg, chodników, parkingów, miejsc użyteczności publicznej oraz posesji prywatnych w okresie zimowym.

Jeżeli szukasz ładnego i czystego kamienia, którym przyozdobisz swój ogródek – także zgłoś się do Żwirowni w Pyzdrach. Znajdziesz w niej różne rodzaje kamienia ogrodowego, różniące się kolorem, wielkością oraz strukturą. Na życzenie klienta istnieje możliwość dowozu zamówionych materiałów już tego samego dnia!