Artykuły z kategorii dom i ogród

Jak udekorować stół wigilijny?

2020-12-01
Świąteczny stół powinien wyglądać pięknie, wyjątkowo, tworzyć magiczny klimat i umilać wspólnie spędzony czas. Zobacz pomysły na dekorację stołu wigilijnego.

Jak skompletować zestaw narzędzi ręcznych do domu?

2020-12-01
Chcesz mieć komplet narzędzi ręcznych w swoim domu? Dowiedz się, które spośród nich powinny znaleźć się obowiązkowo w Twojej podręcznej walizce narzędziowej.

5 nieoczywistych filmów o Bożym Narodzeniu, które musisz znać!

2020-11-30
Nie wiesz, co oglądać w Święta Bożego Narodzenia? Sprawdź nasze nietypowe propozycje filmowe i zaskocz rodzinę nieszablonowymi tytułami, które umilą Wam czas.

Jaki kupić młynek do kawy?

2020-11-30
Decydując się na pełną aromatu kawę ziarnistą, będziemy potrzebować także młynka do kawy. Na jaki się zdecydować? Ręczny czy elektryczny, żarnowy czy ostrzowy?

Jak ubrać choinkę?

2020-11-30
Ubieranie choinki może być świetnym zajęciem dla całej rodziny, jednak aby drzewko pięknie wyglądało i długo nam służyło, warto zadbać o kilka szczegółów.

Jakie drzwi wejściowe wybrać?

2020-11-27
Wybierając drzwi zewnętrzne powinniśmy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak trwałość, bezpieczeństwo, estetyka oraz jej parametry techniczne.

Jakie są rodzaje materacy sprężynowych?

2020-11-23
Jedne z dostępnych na rynku modeli materaców to produkty sprężynowe – niegdyś w wariancie bonellowym, obecnie kieszeniowym. Przedstawiamy ich właściwości.

Jaki jest wpływ materaca na kręgosłup?

2020-11-23
Materac ma ważne znaczenie dla komfortu snu i stanu naszego układu szkieletowego. Sprawdź, dlaczego warto odpowiednio dobrać produkt do swojej fizjonomii.

Czym charakteryzują się materace kokosowe?

2020-11-23
Szukając odpowiednio twardej powierzchni do spania, warto rozważyć zakup materaca koksowego. Poza stabilizacją kręgosłupa ma wiele innych zalet. Poznaj je!

Jaki materac wybrać dla osoby w podeszłym wieku?

2020-11-23
Osoby w podeszłym wieku przesypiają średnio 5-6h. To niewiele, dlatego też należy zadbać o odpowiednią jakość ich snu. Jaki materac sprawdzi się najlepiej?