Porcelanowe  wyroby nieustannie określane są jako niezwykle eleganckie, posiadające styl     i niepowtarzalny charakter. To właśnie z tego materiału tworzy się elementy zastawy stołowej, czyli naczynia wykorzystywane podczas spożywania poszczególnych posiłków. Decydując się na zakup porcelany stołowej, warto postawić na tę pochodzącą ze sprawdzonego źródła – co dokładnie proponują jej renomowani dystrybutorzy?

Elegancja i doskonały wygląd.

Niepodważalnym atutem porcelanowych wyrobów jest ich nietuzinkowy wygląd. To właśnie z tego względu są one doceniane na całym świecie. Porcelana stołowa uważana jest za niezwykle elegancką, a dodatkowa możliwość przygotowania wybranych przez klienta wzorów czyni ją bardziej niepowtarzalną. Komplety talerzy, serwisy obiadowe czy kawowe znajdujące się w ofercie  PORCEL-MK Sp. z o.o. to wyroby wytwarzane w oparciu                     o nowoczesne technologie w najlepszych polskich fabrykach: Krzysztof, Karolina ,Lubiana, które zdecydowanie wyróżniają się na tle innych wyrobów porcelanowych dostępnych obecnie na rynku. Obok porcelany w białym odcieniu PORCEL-MK Sp. z o.o. oferuje również porcelanę ecri, produkowaną przez jedynego w Polsce producenta tej porcelany –Karolinę, w fasonach okrągłych i kwadratowych.

Warto zauważyć, że porcelana stołowa doskonale sprawdza się nie tylko jako uzupełnienie eleganckiej aranżacji domu czy mieszkania. Wyroby porcelanowe luzem takie jak talerze, półmiski, salaterki, wazy, filiżanki ze spodkiem, kubki, cukiernice, dzbanki zamawiane są nierzadko przez lokale gastronomiczne i hotele , gdzie najważniejsze jest zadbanie o pełną satysfakcję gości. Z pewnością zwrócą oni uwagę na charakteryzującą się niepowtarzalnym wyglądem porcelanę stołową, która jednocześnie pozostaje niezwykle funkcjonalna.

Porcelana na co dzień

Stołowa porcelana nierzadko bywa używana wyłącznie na specjalne okazje, jednak obecnie dystrybutorzy proponują wyroby trwałe i wykonane w taki sposób, by maksymalnie zwiększyć ich funkcjonalność. Z tego względu talerze czy inne wyroby z porcelany mogą być obecnie z powodzeniem myte w zmywarkach. Urządzenia tego typu nie powodują zniszczenia porcelany stołowej, co jest jej niewątpliwym atutem. Można na tych wyrobach podgrzewać również posiłki w kuchenkach mikrofalowych. Należy jednak pamiętać o wykorzystaniu do tego celu porcelany niedekorowanej lub w dekoracjach wszkliwnych.

Interesującym rozwiązaniem są też artykuły wysoko przetworzone z platyną i złotem.

Coraz częściej i te wyroby z uwagi na wysoką temperaturę wypalania dekoracji i nowoczesne technologie jakimi dysponują polskie fabryki, mogą być myte w zmywarkach. Wysokiej klasy porcelana stołowa jest zatem nie tylko niepowtarzalna pod względem wizualnym, ale również całkowicie funkcjonalna.

Renomowani dystrybutorzy oferują pełne zestawy i pojedyncze sztuki w atrakcyjnych cenach, co daje możliwość przygotowania całej zastawy lub uzupełnienie posiadanych już kompletów.

Oprócz porcelany stołowej PORCEL-MK Sp. z o.o. ma w swojej ofercie szkło białe i dekorowane, sztućce, garnki, patelnie  dla odbiorców indywidualnych i gastronomii.