Drzwi i okna dla każdego

Materiał partnera
2020-01-22

Budując dom lub remontując mieszkanie, oczekujemy produktów wysokiej jakości, które posłużą nam przez lata. Dotyczy to również okien i drzwi, które stanowią ostateczne wykończenie budynku. Pierwszy krok to wybór stolarki, ale warto również zainteresować się ochroną drzwi i okien przed słońcem, hałasem, kurzem, ale także i włamaniem czy natrętnymi owadami. Dziś na rynku istnieje wiele ciekawych opcji, które warto wziąć pod uwagę.

Adaja to dostawca najlepszych rozwiązań związanych z wyborem stolarki okiennej i drzwiowej. Zajmujemy się sprzedażą i montażem bram garażowych, osłon wewnętrznych i zewnętrznych, oraz wysokiej jakości okien i drzwi. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym elementem zarówno konstrukcyjnym, jak i dekoracyjnym są te elementy, dlatego korzystamy z najlepszych materiałów oraz produktów od najlepszych producentów, oraz dostawców. Podczas konsultacji oferujemy wzorniki, które pomogą podjąć ostateczną decyzję co do modelu czy koloru interesującego Państwa produktu.

Drzwi i okna- ważny element wykończenia domu i mieszkania

Na rynku istnieje dziś wiele modeli drzwi i okien, jakie możemy wybrać. W naszej ofercie znajdą Państwo okna i drzwi z PCV, stolarkę drewnianą i aluminiową. Rodzaj materiału należy dopasować do projektu domu oraz funkcji, jaką chcemy, aby okno czy drzwi pełniły. Drzwi wejściowe powinny być trwałe, szczelne i chronić przed hałasem. Wiele modeli ma budowę warstwową, dzięki czemu dobrze chronią również przed utratą ciepła. W zależności od tego, gdzie je montujemy, warto rozważyć drzwi stalowe, aluminiowe, drewniane czy z PCV. Dzięki temu dopasujemy je do okien czy nawet bramy garażowej. Drzwi wewnętrzne stanowią również dodatkową dekorację naszego mieszkania czy domu. Drzwi z jasnego drewna pasują do wnętrz w stylu skandynawskim, z ciemniejszego do pomieszczeń urządzonych nowocześnie a z najciemniejszego do awangardowo wykończonych. Mogą być jednolite lub zawierać szklane elementy dostarczające więcej światła. Do kuchni i łazienki powinny mieć również otwory wentylacyjne. Dobrze, gdy okna pasują stylem do wybranych przez nas drzwi.

Ochrona przed intruzami, słońcem i owadami

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości osłony zewnętrzne jak rolety, żaluzje fasadowe, rolety antywłamaniowe oraz bramy garażowe, które oprócz funkcji estetycznej, zapewnią Państwu bezpieczeństwo. Daszki i zadaszenia pozwolą podkreślić charakter wybranych drzwi wejściowych i dopasowane do elewacji będą dodatkową ozdobą domu. Markizy będą stanowiły ciekawy element dekoracyjny balkonu czy lokalu gastronomicznego. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się również moskitiery, które chronią nas przed nieproszonymi gośćmi. Ochrona wewnętrzna, jaką proponujemy to rolety na wałku, rolety na zabudowie, rolety dachowe, żaluzje pionowe, żaluzje poziome, plisy, maty bambusowe, zasłony rzymskie, kurtyny i parawany, które znajdą swoje miejsce w różnego rodzaju wnętrzach. Pomogą one ochronić pokój czy biuro przed nadmiarem słońca i przegrzaniem oraz zaglądaniem w okna przechodniów. Wszystkie produkty występują w bogatej gamie kolorystycznej i wykonane zostały z trwałych materiałów.

Opracowanie artykułu: