Kompleksowe usługi instalacyjne

Materiał partnera
2019-05-22

Przy budowie domu jednorodzinnego, jednym z najważniejszych zadań inwestorów jest odpowiednie zadbanie o sprawy związane z zapewnieniem energii elektrycznej oraz cieplnej. Coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów cieszą się odnawialne źródła energii. Ich montaż nie jest tak skomplikowany, jak mogłoby się wydawać. Co konkretnie w tym zakresie oferują najlepsi instalatorzy?

Kolektory słoneczne

Nie ulega żadnej wątpliwości, że zamontowanie na dachu domu kolektorów słonecznych może przyczynić się do prawie całkowitego obniżenia rachunków za prąd. Wbrew powszechnie panującej opinii, nie jest to również rozwiązanie bardzo drogie. Choć oczywiście trzeba liczyć się z pewnymi wydatkami na samym początku, to zdecydowanie lepiej traktować je w kategorii inwestycji, która szybko się zwróci. Nie stanie się to w ciągu miesiąca lub dwóch, niemniej jednak można mieć pewność, iż w końcu odczuje się oszczędności. O jakich cyfrach konkretnie mowa? W zależności od mocy systemu solarnego montaż kolektorów na domu jednorodzinnym oscyluje w granicach od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dla jak największej wydajności warto zadbać o to, aby kolektory zwrócone były w stronę południową.

Montaż systemu nie jest zadaniem wybitnie trudnym. Niemniej jednak wymaga on fachowego podejścia, dlatego najlepiej skorzystać z usług najbardziej renomowanych wykonawców. Zdecydowanie zalicza się do nich firma Hydro-Sol, która dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej od lat zapewnia inwestorom kompleksowe wsparcie w zakresie montażu wszystkich rodzajów instalacji. Klienci mogą liczyć na jasne od samego początku warunki współpracy oraz szeroko zakrojone i profesjonalne doradztwo. Co jeszcze znajduje się w ofercie specjalistów?

Szeroki zakres usług

Choć montaż kolektorów solarnych stanowi coraz większy odsetek wykonywanych prac, nie należy zapominać, iż najlepsze firmy wykonawcze słyną przede wszystkim z niezwykle rozbudowanej oferty usługowej. Tak również jest i w tym przypadku. Wszyscy zainteresowani mogą liczyć m.in. na montaż instalacji kanalizacyjnej, bez której trudno byłoby sobie wyobrazić właściwie funkcjonujące i nowoczesne gospodarstwo domowe. Nie można również nie wspomnieć o możliwości montażu instalacji gazowej.

Na szczególną uwagę zasługują usługi związane z zamontowaniem i uruchomieniem instalacji centralnego ogrzewania wraz ze wszystkimi grzejnikami. Profesjonaliści są w stanie zająć się także wykonaniem rekuperacji oraz różnego rodzaju kotłów. Skorzystanie z oferty najbardziej doświadczonych instalatorów to gwarancja dobrze wykonanej pracy. Profesjonaliści stosują materiały, pochodzące jedynie od najbardziej rozpoznawalnych światowych producentów.


Opracowanie artykułu:

Hydro-Sol Maciej Ossoliński

al. Sikorskiego 121, 35-304 Rzeszów podkarpackie
e-mail
www
telefon