Bombki ręcznie robione

Materiał partnera
2019-05-16
bombka choinkowa

Bombki to ozdoby świąteczne, które silnie kojarzą nam się ze świętami Bożego Narodzenia. Podobnie jak we wnętrzarstwie i modzie, co sezon panują inne trendy. Raz szaleństwem zakupowym ogarnięci jesteśmy w poszukiwaniu bombek białych, a w kolejnych latach kolorowych z licznymi zdobieniami. Niezależnie od stylu choinki, który obieramy w dany okres świąteczny, bez problemu możemy zakupić piękne ozdoby, wśród których wyróżniają się te ręcznie robione!

Czym wyróżniają się bombki ręcznie robione?

Bombki ręcznie robione najczęściej wykonywane są ze szkła w warunkach wysokiej temperatury i w procesie zwanym dmuchaniem bombki, co pozwala nadać jej kształt. Warto jednak wiedzieć, że dzisiaj na rynku można się spotkać nawet z bombkami tekstylnymi, drewnianymi, czy papierowymi – wszystko zależy od tego, na jakie wyroby postawią w danym sezonie ścigające się i konkurujące pracownie. Jeśli chodzi jednak o bombki ręcznie robione, warto podkreślić przede wszystkim to, iż są one wysokie jakościowo. Często wytrzymują upadek z położonej na wysokości gałęzi choinki, czy też są odporne na zabrudzenia, czy zarysowania. Wśród bombek ręcznie robionych, zawsze prawdziwą furorę, robią jednak te o nadzwyczajnych wręcz zdobieniach i malowidłach, które są przygotowywane przez prawdziwych artystów! Popularnymi motywami są wzory etniczne, malunki przedstawiające sceny bibilijne, naturę w zimowej otoczce, czy też popularne w popkulturze motywy… Dzisiaj najlepsze pracownie na specjalne zamówienie mogą dla dystrybutorów przygotować bowiem bombki z tekstami kolęd, z cytatami z Pisma Świętego, czy z obrazkami z popularnych filmów i seriali! Wszystko zależy od zachowań rynkowych konsumentów i pomysłów producencko-dystrybutorskich.

Warto wiedzieć: Bombki ręcznie robione wyróżniają się często swoją wysokiej jakości fakturą. Świetnie odbijają światło lampek choinkowych, czy nawet ich malowidła zaczynają delikatnie lśnić przy zgaszonym świetle…

Wykorzystaj bombki również do celów marketingowych

Bombki można wykorzystywać nie tylko, jako popularne ozdoby choinek, czy stroików. Dzisiaj wiele firm usługowych, czy też handlowych, stawia na wykorzystywanie okresu świątecznego, jako okazji do zaprezentowania nowych usług, promocji, czy na polepszenie swojego rynkowego wizerunku. Tysiące marek w Polsce, każdego roku zamawia zatem personalizowane bombki z logotypem firmy, co jest wykorzystywane do kampanii promocyjnej. Takie wyroby wręczane są klientom lojalnościowym, czy własnym pracownikom. Niektóre banki, czy instytucje, specjalnie w swoich oddziałach obsługi klientów rozstawiają wielkie choinki z ręcznie zdobionymi bombkami, które zawierają nadruk kontaktowy, czy też po prostu wspomniany logotyp. Jest to zatem marketingowy sposób na świąteczne przystrojenie biura! Warto jednak wiedzieć, że najpiękniejsze ozdoby świąteczne tworzą pracownie, które stawiają na jakość oraz artyzm. Taką misję działalności przyjął Producent Bombek Choinkowych CHEMIX, z którym warto podjąć współpracę.

Opracowanie artykułu:

P.P.H. Chemix

ul. Pokrzywno 8, 61-315 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
e-mail
www