Chcesz posiadać wytrzymałą na wszelkie warunki atmosferyczne i jednocześnie estetyczną skrzynkę na listy – zaufaj najlepszym producentom skrzynek i urządzeń pocztowych

Materiał partnera
2019-12-02

Skrzynki pocztowe mają swoją wielowiekowa historię. Pojawiły się one ok. 1529 roku na terenie Florencji i Wenecji. Miały postać drewnianych pudeł, nazywanych tamburi, do których wrzucano – anonimowo – listy będące po prostu donosami. Pisano w nich o nieuczciwych mieszkańcach, o ich prawdziwych lub domniemanych przewinieniach, o planowanych działaniach godzących w prawo. Podobno ich ilość była tak ogromna, że władze szybko zrezygnowały z tej formy przesyłania informacji. Rzeczywiste skrzynki pocztowe, będące elementem systemu logistycznego poczty, pojawiły się w Paryżu ponad sto lat później.

Co oferują firmy produkujące i sprzedające skrzynki pocztowe?

Takie firmy jak  PJK Grupa gwarantują najwyższą jakość materiałów, perfekcyjne wykonanie i świetny design. To najważniejsze cechy ich produktów. Przedsiębiorstwa, często od dziesiątek lat, wyposaża budowy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe oraz firmy w skrzynki na listy, urządzenia pocztowe oraz nierdzewne elementy architektury. W miarę upływu lat firmy rozwijają swoje skrzydła nie tylko na rynku polskim, ale także poza granicami kraju. Dziś proponują klientom do skorzystania z usług i zakupu produktów czołowych producentów tego typu wyposażenia w Europie. Wybierając takie firmy, klienci stawiają  na zaufanego producenta z doświadczeniem, który swoich klientów otacza kompleksową opieką, poczynając od fazy projektu, przez produkcję, aż po montaż i serwis urządzeń. Firmy posiadają szerokie spektrum możliwości produkcyjnych. W ich ofercie klienci  znajdą następujące produkty:

  • skrzynki na listy natynkowe,
  • nowoczesne skrzynki na listy podtynkowe,
  • skrzynki wolnostojące,
  • skrzynki na listy przerzutowe,
  • wrzutniki na listy,
  • urządzenia pocztowe i in.

W jaki sposób przebiega produkcja skrzynek i innych elementów tego typu?

Firmy produkujące skrzynki dysponują nowoczesnym parkiem maszynowym, którego rozmiar pozwala na zaprojektowanie i wykonanie zarówno pojedynczych skrzynek na listy, jak i hurtowego zamówienia w ekspresowym tempie. Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom sterowanym numerycznie, robotom przemysłowym i surowej kontroli jakości są w stanie uzyskać wysoką jakość i powtarzalność w każdym detalu skrzynki na listy. Produkty wytwarzane są ze sprawdzonych, najwyżej jakości surowców, dostarczanych przez największych producentów europejskich. Dzięki pracy na najwyższym gatunkowo materiale firmy są w stanie zagwarantować klientom zadowolenie z zakupu oraz wieloletnie użytkowanie. Oferują produkty z następujących materiałów w różnych wykończeniach: stalowe lakierowane, kwasoodporne, nierdzewne, szkło hartowane. Nieustannie rozwijają swoje umiejętności projektowania i produkcji oraz design skrzynek pocztowych. Nabywcom  produktów gwarantują dostępność wszystkich części zamiennych i obsługę serwisową na terenie całej Europy. Takie firmy posiadają własne biura projektowe i specjalistów w tej dziedzinie, którzy z kunsztem połączą oczekiwania klientów i własne materiały w spójny model produktu. Dzięki bogatemu doświadczeniu są w stanie wykonać najbardziej wymyślne projekty na indywidualne zamówienie, zachowując przy tym wszystkie standardy jakości i funkcjonalności. Wybór modelu i koloru skrzynki to dopiero początek.

Opracowanie artykułu:

PJK Grupa Piotr Malinowski

ul. Zielona 21, 05-420 Józefów mazowieckie
e-mail
www