Na rynku znaleźć można szeroką ofertę drewna do kominka. Warto wiedzieć, że szczególnie dobrze palą się przede wszystkim gatunku twardego drewna liściastego. Dzieje się tak z uwagi na wysoką kaloryczność, innymi słowy – dużą ilość produkowanej energii. Jeśli szukasz drewna do kominka wysokiej jakości, sprawdź ofertę przedsiębiorstwa Ekopal. Potysz M.

Kompleksowe podejście do każdego klienta

Firma działa na polskim rynku już od 2012 roku. W ciągu 10 lat zdobyła bogate doświadczenie, dzięki czemu jest w stanie zaoferować klientom profesjonalną obsługę na każdym etapie trwania współpracy. Ekopal. Potysz M. zajmuje się sprzedażą drewna kominkowego, opałowego oraz rozpałki drewnianej. W swojej ofercie ma ponadto drewno do wędzenia.

Firma działa na terenie całego śląska i z każdym rokiem poszerza swoją ofertę. Sprawia to, że może spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Warto wspomnieć o profesjonalnym zespole, który dba o to, aby każda osoba szukająca drewna do kominka dla siebie, była zadowolona z otrzymanej jakości. Jak dodaje jeden z pracowników:

Oferujemy drewno każdego gatunku, pochodzącego z Lasów Państwowych. Dzięki temu gwarantujemy duży wybór oraz bardzo wysoką jakość. Towar sprzedawany jest zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Każdy może u nas liczyć na fachową poradę i terminowe dostawy.

Drewno do kominka

W ofercie firmy można znaleźć bogaty wybór drewna do kominka. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na grab, który uważany jest za najlepszy materiał opałowy. Ma największą gęstość w porównaniu do innych gatunków drzew, a co więcej, jest bardzo kaloryczny. Spala się powoli, tworząc nieduży płomień i oddając dużo ciepła, przy jednoczesnym przyjemnym zapachu.

Oferta firmy obejmuje ponadto buk, po którego spaleniu pozostaje niewielka ilość popiołu oraz dąb – wysokokaloryczne drewno. Asortyment obejmuje ponadto brzozę, która spala się łatwo i szybko równym płomieniem, olszę oraz jawor, dający dużo ciepła.