Fabryka Mebli Meblar z siedzibą w Baranowie specjalizuje się w produkcji gustownych mebli modułowych. W jej ofercie można znaleźć solidne i praktyczne wyposażenie do każdego pomieszczenia. Szczególną uwagę klientów przykuwa kolekcja mebli sypialnianych Morena. Wyróżnia je modernistyczny design i duża dowolność w kompletowaniu zestawów.

Jaka jest kolorystka mebli z zestawu Morena?

Meble do sypialni z linii Morena występują w dwóch uwielbianych przez konsumentów wariantach kolorystycznych – jest to orzech połączony z ponadczasową bielą lub czernią. Dzięki temu doskonale pasują do każdego wnętrza, a zwłaszcza do sypialni urządzonych w stylu eleganckim, klasycznym, minimalistycznym bądź skandynawskim.

Fabryka Mebli Meblar dba o wysoką jakość i funkcjonalność swoich wyrobów. Meble Morena stworzono ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu są one odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne i odbarwienia. Wyposażono je także w solidne uchwyty i okucia, które będą pracować bezawaryjnie przez wiele lat, zapewniając domownikom wysoki komfort użytkowania mebli.

Jakie elementy wchodzą w skład kolekcji Morena?

Meble modułowe skradły serca projektantów wnętrz i nie ma się czemu dziwić. Można je całościowo dopasować do swoich potrzeb i wielkości pomieszczenia. Klient sam tworzy odpowiadający mu zestaw spośród elementów udostępnionych przez producenta. To niezwykle wygodne, kreatywne i ekonomiczne rozwiązanie. Jeśli chodzi o modułowe meble sypialniane Morena, to do wyboru są:

  • łóżka o powierzchni spania 160x200 cm i 200x200cm,

  • stoliki nocne,

  • komody małe,

  • komody duże,

  • pojemne szafy na ubrania,

  • lustra.

Wystarczy uzupełnić aranżację o wybrane dodatki i klimatyczne oświetlenie i można chwalić się stylową, nowocześnie urządzoną sypialnią.

Gdzie można kupić meble firmy Meblar?

Fabryka Mebli Meblar nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej, ale współpracuje ze sklepami i salonami meblowymi na terenie całego kraju. Aby ułatwić klientom znalezienie produktów tej firmy i przybliżyć osobom zainteresowanym jej ofertę, fabryka uruchomiła stronę internetową z wyszukiwarką, która pokazuje, gdzie w najbliższej okolicy klienta, znajduje się sklep z meblami firmy Meblar. Na koniec warto zaznaczyć, że systemowe meble sypialniane Morena cieszą się uznaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i właścicieli hoteli i pensjonatów. To najlepszy dowód na to, że jest to wyposażenie godne uwagi.