Produkty Husqvarna gwarancją jakości

Materiał partnera
2019-06-03
kosiarka

Prace w ogrodzie, a także bardziej profesjonalne czynności takie jak wycinka drzew wymagają użycia odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu, który umożliwi ich wykonanie na najwyższym poziomie. Pilarki, kosiarki, podkaszarki czy ridery firmy Husqvarna to urządzenia charakteryzujące się wysoką skutecznością, a zarazem gwarantują usługi na najwyższym poziomie bez względu na rodzaj wykonywanych prac.

Pilarki

Firma Husqvarna w swojej ofercie posiada pilarki, odznaczające się szerokim spectrum zastosowań. Od małych pilarek, po ciężki sprzęt, używany w przypadku różnorodnych prac wykonywanych w lesie. Wykorzystywane są do cięcia drewna opałowego oraz do wycinki i przycinania drzew. Te czynności wymagają zachowania bezpieczeństwa, które bez wątpienia zapewniają pilarki dostępne w sprzedaży Zakładu Usług Leśnych Mazurlas. Są wszechstronne i niezawodne w działaniu. Dzięki ekologicznemu silnikowi ilość wydzielanych spalin oraz zużycie paliwa jest znacznie zmniejszone, zgodnie z rygorystycznymi normami dotyczącymi emisji. Ogranicza to negatywny wpływ na środowisko naturalne. O funkcjonalności urządzeń świadczy zastosowanie filtrów, które wydłużają jego pracę. Zazwyczaj dużą trudność sprawia uruchomienie pilarki. Wręcz przeciwnie jest w przypadku pilarek Husqvarny. SmartStart to funkcja zapewniająca szybkie rozpoczęcie pracy bez wysiłku. Dodatkowym atutem jest to, że działają cicho, są lekkie, mają ergonomiczną konstrukcję, co sprawia, że używanie jej jest przyjemne i wydajne.

Kosiarki

Zapach świeżo skoszonej trawy uwielbiany jest chyba przez każdego z nas. Idealny wygląd trawnika zapewnią kosiarki Husqvarna, które oprócz wysokiej wydajności cechują się doskonałą ergonomią. Posiadają solidną konstrukcję i ramę, uchwyty tłumiące drgania, a przy tym są zwrotne i łatwe w obsłudze. Istotną kwestię stanowi regulacja wysokości kosiarki. W tym przypadku każdy użytkownik będzie mógł zrobić to sam. Sterowanie odbywa się za pomocą tylko jednej dźwigni. Dzięki odpowiedniemu przepływowi powietrza, zbiornik wypełniany jest do końca, czyli opróżnianie wykonuje się rzadziej. Urządzenia tnące są skonstruowane tak, by zapewnić możliwość manewrowania w trudno dostępnych miejscach. W ofercie Zakładu Usług Leśnych Mazurlas dostępne są także większe urządzenia, takie jak, kosiarki samojezdne i traktorki ogrodowe, zapewniają wygodę, szerszy zasięg oraz dobrą widoczność obszaru koszenia, zwłaszcza w narożnikach i przy krawędziach. Można je wykorzystywać także zimą, jako odśnieżarki, a jesienią pomogą w utrzymaniu czystości posesji. Uniwersalność i szerokie zastosowanie umożliwia dodatkowe wyposażenie, m. in. przyczepa i szczotka. 

Opracowanie artykułu:

Zakład Usług Leśnych Mazurlas s.c. Henryk Kojro, Zygmunt Kojro

ul. Władysława Jagiełły 1 A, 11-400 Kętrzyn warmińsko-mazurskie
e-mail
www