Stal to stop, który powstaje ze stopienia żelaza z węglem i innymi pierwiastkami. Jest powszechnie stosowanym surowcem w przemyśle i budownictwie, gdyż charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Firma Prometal z Wrocławia specjalizuje się w wykonywaniu stalowych konstrukcji na zamówienie. Co konkretnie mogą dla nas stworzyć specjaliści przedsiębiorstwa? Odpowiadamy!

Furtki, balustrady, bramy

Przedsiębiorstwo wykonuje stalowe elementy i konstrukcje, które są wykorzystywane zarówno w przemyśle, jak i gospodarstwach domowych. W ofercie firmy Prometal znajdziemy wykonanie balustrad schodowych i tarasowych ze stali nierdzewnej oraz stalowych elementów potrzebnych do ich montażu. Przedsiębiorstwo wykona dla nas także solidne bramy rozwierane lub przesuwane, panele ogrodzeniowe, furtki oraz kraty okienne. Korzystając z usług firmy mamy gwarancję solidnie wykonanej usługi. Przedstawiciel Prometal dodaje:

Działamy na rynku od 2001 roku, w tym czasie wykonaliśmy mnóstwo realizacji, a ich ilość ciągle rośnie. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich wszystkie wymagania. Nasz zespół składa się z doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze w sposób fachowy pomagają klientom wybrać najlepsze dla nich rozwiązania.

Balustrady, bramy i furtki stanowią także elementy zapewniające nam bezpieczeństwo zarówno w domu, jak i na terenie naszej działki, dlatego ich wykonanie warto powierzyć specjalistom z firmy Prometal Roman Pecyna, którzy gwarantują trwałość i bezpieczeństwo tworzonych produktów.

Małe dzieła sztuki

Przedsiębiorstwo Prometal oprócz usług ślusarskich oferuje także usługi z zakresu metaloplastyki, czyli tworzenia wyrobów artystycznych z metalu. Balustrada wykonana przez firmę, może stanowić także wyjątkowy element dekoracyjny wnętrza domu, a brama i ogrodzenie może wyróżnić naszą działkę na tle pozostałych. Specjaliści firmy wykonują projekty zgodnie z naszymi oczekiwaniami, jeśli nie mamy jednak pomysłu co do wyglądu lub stylu wykonania projektu, możemy zdać się na ciekawe i kreatywne pomysły proponowane przez firmę. Korzystając z usług Prometal możemy mieć pewność, że fachowcy świetnie nam doradzą oraz zaproponują najlepsze dla nas rozwiązania.

Warto podkreślić również, że firma Prometal zajmuje się rekonstrukcją, czyli odnawianiem zniszczonych balustrad, bram i metalowych detali znajdujących się w zabytkowych budynkach. Takie realizacje wykonywane są na podstawie zachowanych projektów, szkiców lub fotografii.