Chciałbyś zaaranżować ogród w stylu angielskim? A może szukasz ciekawej dekoracji, która odmieni przydomową przestrzeń i nada jej unikatowego charakteru? Jeżeli preferujesz eleganckie ozdoby i spójne kompozycje, z pewnością docenisz rzeźby z pracowni Grażyny Śliwiński. Wyprodukowane z najwyższej jakości betonu, na bazie duńskiego białego cementu, sprawią, że Twój ogród wyróżni się na tle innych.

Rzeźby do ogrodu — eleganckie dekoracje

Lokalne centra ogrodnicze i supermarkety budowlane oferują szeroki wybór dekoracji do ogrodu. Niestety, trwałość i sposób wykonania ozdób pozostawiają wiele do życzenia. Zamiast kupować biżuterię ogrodową, która przetrwa jeden sezon, zainwestuj w długowieczne akcenty. Rzeźba to mocny punkt kompozycji, który przyciągnie uwagę i pozwoli wyodrębnić najpiękniejsze partię ogrodu. Jeżeli chcesz pochwalić się rabatą, skalniakiem lub oczkiem wodnym, rzeźba subtelnie nakieruje na kluczowe strefy. Projektant z pracowni Grażyny Śliwińskiej zauważa, że Klienci bardzo często wybierają motyw podświetlonej fontanny, który podkreśla elegancki charakter ogrodu i nadaje mu formalnej konwencji. W małych ogrodach doskonale sprawdzą się donice — odporne na szkodliwe czynniki atmosferyczne i dostępne w wielu rozmiarach.

Pracownia Grażyny Śliwińskiej – rzeźby ogrodowe

Jeżeli dysponujesz nieco większą przestrzenią, możesz rozważać ustawienie mebli ogrodowych z betonu. Jak wskazuje artysta z pracowni Grażyny Śliwińskiej, konstrukcja mebli jest tak przemyślana, że można z nich swobodnie korzystać. Wykonane z duńskiego białego cementu odznaczają się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i eleganckim wykończeniem. Osoby, które marzą o zaaranżowaniu ogrodu w stylistyce dalekowschodniej, z pewnością zainspirują się motywem pagody. Ozdoba, przystosowana do umieszczenia lampek lub świeczek, sprawi, że Twój ogród będzie prezentował się magicznie — szczególnie porą nocną. Jeżeli zależy Ci na stworzeniu użytkowej przestrzeni, która będzie jednocześnie klimatyczna i elegancka, rzeźba ogrodowa to rozwiązanie dla Ciebie.