Zbliża się wiosna i cieplejsze dni, dlatego, jeśli jeszcze nie urządziłeś swojego tarasu, najwyższy czas to zrobić! Spędzanie chłodnych poranków na świeżym powietrzu, kiedy w późniejszych godzinach czeka nas upał, jest nieocenione. Zainwestuj w płytki Biesiadecka i ciesz się nowoczesnym i praktycznym stylem w ogrodzie. Sprawdź ofertę firmy i postaw na wysokojakościowe materiały.

Przygotuj taras na letnie dni

Nie ma nic bardziej przyjemnego niż wspólny czas spędzony z najbliższymi na rozmowach w ogrodzie. Podczas spotkań najczęściej towarzyszy nam grill, dobre jedzenie i picie. Czasami też urządzamy imprezy z przyjaciółmi, organizując urodziny. Jeśli nie masz jeszcze miejsca przeznaczonego do tego celu, warto to nadrobić, zanim na dobre będziemy cieszyć się z ciepłych dni.

Nie każdy preferuje zielone ogrody, ale jeśli nawet będziesz chciał położyć donice i zaplanować kącik dla roślin na tarasie, nic nie stoi na przeszkodzie. Betonowe podłoże może szybko się nagrzewać, dlatego dobrze jest na tym placu znaleźć miejsce dla kwiatów i małych drzew, które ochłodzą atmosferę w upalne letnie godziny.

Jakie płytki na taras?

Samo wyznaczenie kilku metrów, gdzie będzie się odbywać relaks to nie wszystko. Opłaca się również dobrze je zagospodarować. Ułożenie odpowiednich płytek pozwoli na zachowanie czystości nawet podczas ulewnych dni. Powinny być one odporne również na zarysowania i ciężar, tak aby przetrwały, jak najwięcej lat.

Płytki stosowane na zewnątrz powinny być mrozoodporne z właściwościami nasiąkliwości poniżej 3%, nieścieralne oraz nieśliskie, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców. Ze względu na różne zastosowanie, w naszej ofercie mamy kilka płytek basenowych.

– mówi specjalista.

Firma Biesiadecka oferuje różnego rodzaju kafle betonowe, na przykład gres, klinkier czy terakota. W zależności od twoich upodobań możesz zdecydować się na różną fakturę, kolor i kształt. Z pomocą fachowców możesz wybrać te, które najlepiej sprawdzą się u ciebie na posesji.