Praca ze szkłem wymaga szczególnej wprawy i dbałości o detale, dlatego powierzając realizację usług specjaliście, warto sprawdzić, czy ma odpowiednie kompetencje i bogate portfolio. Projektowanie elementów szklanych to coś więcej niż rzemiosło – to sztuka wymagająca dużego zmysłu estetycznego i wprawnej ręki.

Szkło do wnętrza – jakie wybrać?

Zakład Szklarski Waldemara Skwarny posiada w swojej ofercie szeroki asortyment szkła ozdobnego, w tym szkło bezpieczne i ornamentowe. Dzięki temu klient ma pełną swobodę projektową i może stworzyć dowolną aranżację Zakład szklarski dysponuje wysokogatunkowym, wielobarwnym szkłem, o różnorodnej grubości i właściwościach fizycznych, unikatowymi rodzajami szkła żaroodpornego, szkła lakobel czy trwałego szkła zbrojonego. Tak bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie i zaprojektuje szklaną zabudowę na miarę swoich oczekiwań.

Dekoracje szklane na wymiar – to się opłaca

Coraz więcej klientów decyduje się na zamówienie szklanych elementów na wymiar. Szkło jest wielofunkcyjnym materiałem, który sprawdzi się zarówno przy produkcji dekoracji, jak i standardowych elementów wyposażenia wnętrza m.in. kabin szklanych, drzwi czy schodów.
Oprócz standardowych usług szklarskich Waldemar Skwarna wykonuje profesjonalną oprawę obrazów, fazowanie luster oraz szlifowanie szkła.

Kuchenne dekoracje ze szkła

Ostatnimi czasy dużą popularność zyskują modne panele kuchenne ze szkła oraz duże lustra zajmujące całą powierzchnię ściany, które w niesamowity sposób otwierają i powiększają wnętrza mieszkalne. Specjaliści ze szczecińskiego zakładu nie tylko doradzą, jaki rodzaj szkła zastosować do indywidualnego projektu, ale też pomogą zaprojektować najlepsze rozwiązanie dekoracyjne do konkretnego wnętrza.

Usługa z montażem

Kupując szklane dekoracje w sklepach detalicznych, klient otrzymuje wyłącznie gotowy produkt. Decydując się na skorzystanie z usług zakładu szklarskiego, można liczyć na kompleksowe wykonanie usług i stworzenie indywidualnego projektu skrojonego na miarę wnętrza.

Korzystając z fachowego montażu, klient zyskuje pewność, że usługa została wykonana w prawidłowy sposób i wszystkie elementy są stabilnie umocowane do konstrukcji. W zakres usług zakładu wchodzi także odnawianie szklanych elementów, dzięki czemu klient może odrestaurować stare elementy dekoracyjne, oszczędzając na zakupie nowego sprzętu i przyczyniając się do poprawy stanu środowiska naturalnego.