Traktujesz swój balkon jako dodatkowe miejsce do przechowywania szpargałów i suszenia prania? Chciałbyś, by wyglądał on bardziej reprezentacyjnie, ale brak Ci pomysłu, jak zaaranżować tak niedużą powierzchnię? To naprawdę nic trudnego. Zmień swój balkon w zieloną oazę przy pomocy roślin ozdobnych ze sklepu Krzewolandia! Co znajdziesz w jego ofercie?

Szeroki wybór roślin ozdobnych w sklepie Krzewolandia

Firma Krzewolandia może się pochwalić 20-letnim doświadczeniem w uprawie roślin ozdobnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, przedsiębiorstwo otworzyło sklep, w którym w łatwy i wygodny sposób kupisz rośliny na balkon. Znajdziesz tu między innymi:

  • rośliny liściaste, w tym przepiękne azalie, róże i różaneczniki,

  • rośliny iglaste, w tym popularne tuje, które możesz uprawiać w donicach,

  • rośliny formowane,

  • rośliny owocowe.

Wkrótce oferta Krzewolandia poszerzy się również o donice, dekoracyjne osłonki, narzędzia ogrodnicze oraz inne artykuły niezbędne do uprawy roślin.

Jak wybrać rośliny na balkon?

Wybierając rośliny na balkon lub taras, powinieneś kierować się warunkami, jakie na nim panują. Chodzi tu przede wszystkim o nasłonecznienie. Inne gatunki roślin będą czuły się dobrze na balkonie południowym, a inne na zachodnim. Specjaliści ze sklepu Krzewolandia chętnie doradzą Ci, na które kwiaty i krzewy powinieneś zwrócić uwagę. Kolejną ważną sprawą jest czas, który możesz poświęcić na pielęgnację roślin.

Nie ma sensu sadzić w donicach kolorowych surfinii, jeśli nie będziesz miał czasu, by każdego wieczora oberwać zwiędnięte kwiaty. Lepiej postawić na rośliny, które nie będą wymagały Twojej ciągłej uwagi. Stworzenie ogrodu na balkonie nie jest trudne. Rośliny możesz umieścić w mniejszych lub większych donicach lub skrzynkach, które będą imitować rabaty. W taki sam sposób możesz uprawiać zioła, warzywa i owoce. Wystrój dopełnią klimatyczne lampy, cotton ballsy i wodoodporne tekstylia. Wiele „balkonowych inspiracji” znajdziesz w Internecie.

Całoroczne rośliny na balkon

Chcesz, by raz zakupione rośliny towarzyszyły Ci przez kolejne sezony? Nie zależy Ci na feerii barw? Postaw na rośliny całoroczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, by uprawiać na balkonie krzewy, karłowate drzewka czy pnącza. Dzięki nim Twój balkon będzie zielony niezależnie od aktualnej pory roku. I co ważne – rośliny całoroczne nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji. Wejdź na stronę sklepu Krzewolandia i wybierz sadzonki, które Cię interesują. Błyskawiczna wysyłka zamówienia gwarantowana!