Zalety mebli kuchennych wykonywanych na specjalne zamówienie

Materiał partnera
2019-07-31
meble

Meble kuchenne z salonu meblowego, czy może od profesjonalnej pracowni stolarskiej? To pytanie zadają sobie liczni inwestorzy biznesowi, jak i indywidualni, aranżujący kuchnie w domach, mieszkaniach, czy też w biurach korporacyjnych. Pomimo tego, że cena mebli tworzonych według własnego projektu, będzie wyższa niż wyrobów gotowych, wielokrotnie jakość, funkcjonalność oraz estetyka, są tego warte. Dzisiaj usługi tworzenia mebli na wymiar, są bowiem coraz chętniej wykorzystywane.

Wysoka funkcjonalność

Tworząc meble kuchenne na specjalne zamówienie, przede wszystkim stawiamy na wysoki poziom funkcjonalności. Wysokość blatów dostosowujemy do naszego wzrostu, sposoby otwierania szafek do warunków przestrzennych naszej kuchni, a rozmieszczenie miejsc kuchenki, lodówki, czy mikrofalówki, do naszych codziennych przyzwyczajeń. Meble kuchenne na zamówienia są wielokrotnie projektowane również w taki sposób, aby idealnie wykorzystywały geometrię danego wnętrza. Uwzględnione przy tym są: rozmieszczenie okien i instalacji elektrycznych, czy wodnych; położenie wywietrzników; czy nawet rodzaj zastosowanych materiałów wykończeniowych. Wiele czynników branych jest pod uwagę, co pozwala w późniejszym czasie uzyskać bezpieczną oraz funkcjonalną kuchnię, nawet w ciasnych pomieszczeniach. Czasem bowiem wystarczy zastosować innowacyjny system otwierania szafek i szuflad, aby osiągnąć pełne zadowolenie.

Solidność wykonania

Meble zamawiane na specjalne prośby klientów, w pracowniach stolarskich, rzadko tworzone są z substytutów drewna, czy materiałów drewnopochodnych. Najczęściej wykorzystuje się do ich wykonania najlepszej klasy drewno klejone lub lite, spełniające restrykcyjne normy krajowe oraz europejskie. Podkreślić należy przy tym, że firmy zajmujące się tworzeniem mebli na wymiar, produkują je z niebywałą precyzją, wykorzystując zarówno techniki ręczne, jak i automatyczne, wymagające posiadania specjalistycznego sprzętu. Wielokrotnie również drewno łączone jest z innymi materiałami: kamieniem naturalnym, szkłem hartowanym, czy wysokiej jakości tworzywami sztucznymi. Twój producent mebli, zadba zatem o wysoką estetykę oraz o długoletnią żywotność konstrukcji bez najmniejszego uszkodzenia. Tak jest między innymi we współpracy z firmą Fabryka Wnętrz Wolicka 15, która cieszy się dużym zainteresowaniem oraz zadowoleniem, w różnych grupach klientów.

Niepowtarzalna estetyka

Marzysz o kuchni w stylu awangardowym, skandynawskim, modernistycznym, rustykalnym, industrialnym, wiejskim, dworskim, czy też śródziemnomorskim? A może chcesz połączyć kilka porządków wnętrzarskich, uzyskując jedyne w swoim rodzaju wyroby? Tu właśnie należy doszukiwać się kolejnej zalety mebli na specjalne zamówienie, które zawsze zachwycają swoją odmiennością i perfekcyjnym wykonaniem. Dana pracownia razem z Tobą określi każdy najmniejszy element – od zdobień, po np. gałki/uchwyty do otwierania szafek.