W ostatnim czasie meble tworzone na zamówienie cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Umożliwia to praktycznie każdemu posiadanie w domu pięknych i oryginalnych przedmiotów. Dzięki temu, że meble tworzone są na indywidualne zamówienia z możliwością całkowitej personalizacji, są bardzo chętnie wybierane podczas remontów czy wykończenia domu.

Oryginalnie i praktycznie

Klient, który decyduje się meble na zamówienie, może samodzielnie określić, jakie elementy są dla niego ważne w danym przedmiocie. Osoby, które mieszkają w blokach, bardzo często mają małe i trudne powierzchnie do zagospodarowania. Dlatego też decydują się na zakup mebli na zamówienie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest zagospodarowanie praktycznie każdej wnęki w mieszkaniu. Często mieszkania w blokach mają różne układy, przez co niemożliwe jest dopasowanie mebli pochodzących ze sklepu. Często są one za małe lub za duże i nie można ich dopasować do danej powierzchni. Meble na zamówienie pozwalają idealnie zagospodarować praktycznie każdą przestrzeń i co najważniejsze klient ma wpływ na to jak będzie wyglądał efekt końcowy. Nasi pracownicy zawsze przed rozpoczęciem prac ustalają z klientem, czego on potrzebuje i jaką ma wizję. Zaprojektowanie odpowiednich mebli wymaga od nas pobrania wszystkich wymiarów w mieszkaniu i stworzenia wstępnego planu zabudowy. Następnie omawiamy nasz projekt z klientem i jeśli on go zaakceptuje, to przechodzimy do realizacji zlecenia. Współpracujemy ze sprawdzonym i renomowanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy nasze meble. Każda realizacja jest dla nas ważna i wykonujemy ją z najwyższą starannością. Gdy wszystkie meble są gotowe, wtedy montujemy je u klienta. Nasze meble są wysokiej jakości, co mogą potwierdzić nasi zadowoleni klienci.

Opowiada pracownik firmy produkującej meble na zamówienie Wood-Best Zbigniew Chwedczuk.

Dlaczego lepiej wybrać meble produkowane na zamówienie?

Mimo ogólnej dostępności sklepów meblowych i ich asortymentu wiele osób nie jest przekonanych do gotowych mebli. Asortyment sklepów jest bardzo rozbudowany, jednak bardzo często oferowane meble nie spełniają oczekiwań klientów. Zazwyczaj problemem są wymiary. Jeśli klient wybierze już sobie jakiś model, to okazuje się on za mały do danej powierzchni lub za duży do małego mieszkania. Czasem również jakość materiałów i wykonania pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie jeśli chodzi o blaty kuchenne, które w sklepie wyglądają na solidne, jednak podczas użytkowania okazuje się, że takie nie są. Kolejną kwestią jest powszechność tych mebli. Dużo osób decyduje się na gotowe meble, a co za tym idzie, można je spotkać w większości mieszkań. Dlatego też coraz więcej osób stawia na indywidualność i decyduje się na meble na zamówienie.