Lubimy wracać do miejsc i osób, które miło nam się kojarzą. Dlatego mamy swoje ulubione sklepy, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie itp. Warszawski kantor wymiany walut Wiek II też z pewnością się do nich zalicza. I chociaż w takich miejscach przebywamy zazwyczaj niezbyt długo, to, jak zostaniemy obsłużeni, ma duże znaczenie i automatycznie wpływa na naszą ocenę. Sprawdźmy zatem dlaczego polecany kantor zdobył sobie sympatię wielu klientów.

Miła i profesjonalna obsługa

Z punktu widzenia klienta naburmuszony pracownik, wyglądający, jakby praca była dla niego karą, nie jest dobrą wizytówką danego miejsca. Niestety stres, a także ciągły brak czasu przyczyniły się to tego, że coraz częściej mamy do czynienia z sytuacjami, w których petent jest niejako traktowany jak intruz, który przerywa ważną rozmowę telefoniczną czy pogaduszki ze znajomymi. W kantorze Wiek II żadne z powyższych incydentów nie mają miejsca. Tutaj każdy klient traktowany jest z szacunkiem i przyjmowany z uśmiechem, bez względu na to, jak sumę pieniędzy przyszedł wymienić. Co więcej, pracownicy kantoru są bardzo komunikatywni, znają obce języki i mają ukończone wymagane szkolenia i kursy.

Konkurencyjne ceny

To jeden z głównych czynników korzystania z usług kantoru wymiany walut Wiek II, który rekomenduje swoim klientom powoływanie się na ceny zamieszczone na stronie internetowej, gdy będą już obsługiwani przy kasie. Czasami te różnice są większe, czasami minimalne, jednak to już wystarczy, by wybrać właśnie to, a nie żadne inne miejsce. Dobre kantory dają również możliwość negocjacji cen, nie tylko dla osób obracających dużymi sumami, ale także dla tych, którzy przyszli wymienić kilkaset euro. Klient ma poczucie, że wybrał odpowiednie miejsce, a slogan „konkurencyjne ceny” jest nie tylko powszechnie stosowanym banerem reklamowym, ale realną szansą na przeprowadzenie korzystnej transakcji.

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo transakcji obejmuje wiele istotnych czynników. Przede wszystkim legalnie działający kantor to taki, którego działalność została wpisana do rejestru prowadzonego przez Narodowy Bank Polski. Do każdej transakcji kupna-sprzedaży walut winien być dołączony wydruk z komputera odnotowujący to zdarzenie. Osoby pracujące w kantorach powinny być odpowiednio wyszkolone i posiadać niezbędną wiedzę dotyczącą m.in. przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i wykrywaniu fałszywych banknotów. Wszystkie te wymogi spełnia kantor wymiany walut Wiek II, chętnie odwiedzany zarówno przez osoby prywatne, jak i klientów instytucjonalnych.