Profesjonalne usługi księgowe dla każdego

Materiał partnera
2019-12-06

W dzisiejszych czasach każdy z nas może docenić pomoc sprawdzonego biura rachunkowego. Możemy potrzebować wsparcia z zakresu doradztwa podatkowego, pomocy przy rozliczeniu podatkowym osób fizycznych czy też usług specjalisty od podatku dochodowego od osób prawnych. Dziś obsługa księgowa staje się niezbędna szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę szybkość, z jaką zmieniają się obowiązujące przepisy i ustawy. Każdy przedsiębiorca, który prowadzi własną firmę i chce mieć pewność, że wszystko przebiega jak należy powinien rozważyć możliwość współpracy z biurem rachunkowym.

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że przepisy podatkowe oraz przepisy prawa zmieniają się tak szybko, że w niektórych sytuacjach niezbędna może się okazać pomoc doświadczonej księgowej. Biuro rachunkowe i doradcze, którego pracą zarządza pani Agnieszka Gunerka, to miejsce, w którym pracują najwyższej klasy specjaliści, którzy w kilka chwil rozwikłają wszelkie Państwa wątpliwości. Prowadzimy księgi handlowe firm produkcyjnych, handlowych i usługowych oraz księgi handlowe fundacji i stowarzyszeń. Prowadzimy też księgi przychodów i rozchodów mniejszych firm. Zajmujemy się również obsługą kadrową i płacową przedsiębiorstw oraz doradztwem finansowym.

Zakres usług księgowych

Decydując się na współpracę z konkretnym biurem rachunkowym, warto przeanalizować zakres usług, jakie ono oferuje. Współpraca ze specjalistami z każdej potrzebnej nam dziedziny usprawnia i przyśpiesza naszą pracę. Nasze biuro świadczy kompleksową obsługę księgową firm i osób indywidualnych. Zajmujemy się ryczałtem, kartą podatkową, opłatami za korzystanie ze środowiska, rozliczaniem PIT i CIT, usługami płacowo-kadrowymi, ZUS, PFRON, rozliczaniem projektów finansowanych z funduszy Unii Europejskiej, jak również sprawozdaniami GUS i NBP. Świadczenie usług księgowych firmom o różnych profilach działalności i formach prawnych to nasz główny atut. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązania, które zadowolą i pomogą w pracy klientom z różnych branż.

Profesjonalna kadra i współpracownicy

Dużym atutem naszej firmy jest również to, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rzetelnie oraz terminowo realizujemy zamówione usługi. Stawiamy na pracowników z odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i stażem pracy. Współpracujemy między innymi ze specjalistami rozliczającymi dochód uzyskany poza granicami kraju, specjalistami z zakresu BHP, lekarzami medycyny pracy, specjalistami w obsłudze administracyjnej, specjalistami zajmującymi się ubezpieczeniami, prawnikami specjalizującymi się w prawie gospodarczym, osobami zajmującymi się sposobami finansowania działalności firm czy zajmującymi się inwestycjami. Jednym słowem podchodzimy kompleksowo do problemów, z jakimi zgłaszają się do nas nasi klienci. Tworzymy biuro rachunkowe, którego pracownicy wszystko dokładnie Ci wytłumaczą oraz będą pośredniczyć w kontaktach z różnymi podmiotami, reprezentować Ciebie i Twoją firmę przed urzędami skarbowymi i ZUS-em.

Opracowanie artykułu:

Agnieszka Gunerka Biuro rachunkowe i doradcze

ul. Przędzalniana 113, 93-286 Łódź Widzew, łódzkie
e-mail
www
telefon