Wypadki i awarie drogowe zdarzają się każdego dnia. Jeżeli pech złapie nas niedaleko miejsca zamieszkania, zwykle bez trudu potrafimy poradzić sobie z problemem. Gorzej, kiedy wybieramy się w dłuższą trasę i samochód odmówi posłuszeństwa w trakcie jej pokonywania. Często nie mamy pojęcia do kogo zwrócić się o pomoc lub musimy czekać na nią bardzo długo. Auto-Komplex to odpowiedź na potrzeby każdego kierowcy. Jaki jest zakres działalności firmy?

Całodobowa pomoc drogowa

Auto-Komplex to przedsiębiorstwo, które świadczy całodobową pomoc drogową. Firma nie ogranicza się jedynie do terytorium kraju, ale oferuje swoje usługi także na terenie całej Unii Europejskiej. Rzadko które przedsiębiorstwo może pochwalić się taką mobilnością. Pomoc organizowana jest w możliwie najkrótszym czasie, a za jednym razem mogą być holowane aż trzy pojazdy. Istnieje także możliwość transportu do sześciu osób, co jest idealnym rozwiązaniem, kiedy utkniemy w popsutym aucie wraz z rodziną. Auto-Komplex to idealny wybór, kiedy musimy przetransportować np. maszyny rolnicze z miejsca na miejsce. Firma dysponuje nowoczesną lawetą, która w bezpieczny sposób dostarczy wszelkiego rodzaju pojazdy na miejsce. Pełen profesjonalizm i szybkość interwencji to cechy, które doskonale opisują przedsiębiorstwo.

Drobne naprawy na drodze

Przebita opona, zerwany pasek klinowy czy rozładowany akumulator to żaden problem. Nawet jeśli usterka spotka nas na drodze. Bardzo często zdarza się, że na tego typu sytuacje nie jesteśmy odpowiednio przygotowani. Coraz częściej użytkujemy auta służbowe, które nie zawsze spisują się niezawodnie. Niezawodny jest za to mobilny serwis Auto-Komplex. Wystarczy tylko zadzwonić, a pracownicy firmy przyjadą we wskazane miejsce i pomogą rozwiązać każdą, drobną awarię. Nie musimy martwić się o odpowiednie narzędzia albo dopasowane części zamienne. Wszystko to gwarantuje nam doświadczony serwis. I to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Sprzedaż i skup aut oraz części samochodowych

Przedsiębiorstwo Auto-Komplex zajmuje się także sprzedażą i skupem aut oraz części samochodowych. Z oferty firmy możemy skorzystać, gdy potrzebujemy nabyć sprawdzone i sprawne auto z drugiej ręki bądź kiedy chcemy sprzedać swoje. Pracownicy firmy zagwarantują nam uczciwą wycenę pojazdu. W Auto-Komplex znajdziemy także wiele części zamiennych do każdego auta w przystępnych cenach. Bardzo często zdarza się, że samochody oddawane do skupu posiadają w sobie elementy, które mogą przydać się w innym aucie. Firma dba o to, by właściwie je posegregować i przygotować do sprzedaży.