Zapotrzebowanie rynkowe na usługi mobilne wciąż rośnie, ponieważ gwarantują one wygodę, oszczędność czasu, a często są również najrozsądniejszym rozwiązaniem logistycznym, szczególnie kiedy mowa o mobilnym serwisie ogumienia, przez wiele osób nazywanym także pogotowiem wulkanizacyjnym. Kompleksowe usługi związane z wyważaniem, wymianą opon oraz ich naprawą, a także usługi z dojazdem do klienta, świadczy firma Auto-Mix z Daleszyc.

Kto korzysta z mobilnych usług wulkanizacyjnych?

Dla osób, które nie chcą podejmować ryzyka jazdy przy konieczności wymiany opon zamówienie lawety jest nieopłacalne. Usługa wymiany opon z dojazdem do klienta zdobywa więc coraz szersze, zadowolone grono klientów.

Odpowiedni stan kół i opon to jeden z czynników niezbędnych do tego, aby można było uznać, że nasze auto jest w dobrym stanie technicznym, a sezonowa wymiana opon jest niezbędna dla zachowania bezpieczeństwa na drodze. Obecnie na rynku dostępne są opony zimowe, letnie oraz wielosezonowe. Należy je wymieniać nie tylko ze względu na porę roku, ale za każdym razem kiedy widzimy, że stan bieżnika nie przedstawia się dobrze.

Powinniśmy zwracać uwagę na wszystkie drobne szczegóły w trakcie jazdy i postoju, a odbiegające od normy rozbieżności sprawdzać w profesjonalnych zakładach zajmujących się wulkanizacją i wymianą opon. Jedynie wtedy będziemy mieć pewność, że jazda danym pojazdem nie stanowi zagrożenia dla nas i innych użytkowników ruchu drogowego.

Zakres usług zakładów wulkanizacyjnych

Auto-Mix Pphu Łukasz Gołuchowski działa w branży wulkanizacyjnej już ponad dekadę. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje pracowników umożliwiają świadczenie usług mobilnie i stacjonarnie. W zakres oferty przedsiębiorstwa wchodzą usługi obejmujące naprawę opon, wulkanizację czy komputerowe wyważanie kół.  Firma zajmuje się także montażem i demontażem opon, również przy wymianach sezonowych, a także ich przechowywaniem, pompowaniem i konserwacją.

Auto-Mix oferuje także sprzedaż opon zimowych, letnich i wielosezonowych – zarówno nowych, jak używanych. Dostępne są także felgi stalowe oraz alufelgi – również z rynku pierwotnego i wtórnego. Tak kompleksowa oferta pozwala podołać każdej usterce czy problemowi wulkanizacyjnemu. Firma gwarantuje terminowość oraz atrakcyjne ceny, a bogate doświadczenie i kompetencje zawodowe pozwalają na świadczenie usług również w przypadku samochodów ciężarowych. Doskonałe wyposażenie zakładu pozwala na wykrycie wszelkich usterek bieżnika i zniekształceń obręczy kół.