Potrzebujesz najwyższej jakości filtrów do samochodów? Interesują cię nowe, certyfikowane alternatory, rozruszniki lub sprzęgła samochodowe renomowanych marek? Bezskutecznie przeszukujesz strony internetowe w poszukiwaniu wymaganych komponentów i podzespołów do aut? Sprzedażą części samochodowych najwyższej jakości zajmuje się sklep motoryzacyjny Miś w Tarnowie. Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto skorzystać właśnie z tej oferty.

Czy w zwykłym sklepie motoryzacyjnym można znaleźć wszystkie, niezbędne do naprawy części do aut?

Tak. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie na rynku umożliwiło tarnowskiej firmie Miś nawiązanie silnej i długotrwałej współpracy z wieloma producentami i dostawcami części do układów samochodowych. Dzięki temu obecny wachlarz ofertowy obejmuje ponad 50 tysięcy elementów i podzespołów różnego typu. Jeśli jednak zdarzy się, że danego komponentu nie ma na stanie, wykwalifikowana kadra pracownicza jest w stanie go sprowadzić w ciągu zaledwie kilku godzin.

Dlaczego sklep motoryzacyjny Miś cieszy się tak wielkim uznaniem?

Konsumenci cenią przede wszystkim jakość. Na drugim miejscu plasuje się cena. Tarnowska spółka Miś spełnia obydwa te kryteria – wszystkie, oferowane części samochodowe są fabrycznie nowe, a ponadto posiadają stosowne certyfikaty. Co więcej, dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami, sklep zakupuje towary w zdecydowanie niższych cenach niż rynkowe. Dzięki temu również konsumenci mogą nabyć interesujące ich komponenty taniej. Miś oferuje ponadto system dodatkowych, atrakcyjnych upustów tym osobom, które posiadają kartę stałego klienta. Warto również nadmienić, że oferta obejmuje zarówno produkty oryginalne sprawdzonych marek, jak i ich tańsze odpowiedniki.

Co sprawia, że obsługa klienta jest ekspresowa?

Pracownicy sklepu motoryzacyjnego Miś, zajmującego się sprzedażą części do aut mają wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu dokładnie znają posiadany asortyment. Widzą również, że czas jest na wagę złota – dlatego też podczas obsługi posługują się nowoczesnymi, specjalnie do tego celu stworzonymi, elektronicznymi katalogami. Klienci mogą mieć zatem pewność, że potrzebne im części zamienne zostaną nie tylko prawidłowo, ale również szybko dobrane.

Czy nie lepiej jest samodzielnie wybrać i zamówić interesujące części w internecie, niż tracić czas na dojazd do stacjonarnego sklepu?

Nie. Sklep motoryzacyjny Miś, zajmujący się sprzedażą akumulatorów, rozruszników samochodowych oraz wszelkich innych części do aut, a także przydatnych akcesoriów, zlokalizowany został przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Tarnowa. Klienci mogą więc bardzo szybko i łatwo do niego dotrzeć, a następnie wygodnie zaparkować na dużym parkingu. Przeszło trzydziestoletnie doświadczenie w branży umożliwia pracownikom udzielanie fachowych porad w zakresie doboru potrzebnych elementów, dzięki czemu klienci otrzymują dokładnie to, czego potrzebują.