Domki drewniane bardzo zyskały na popularności. I słusznie – wyglądają urokliwie, a w środku nich panuje niepowtarzalny klimat. Z miłości do tego rodzaju zabudowy wielu decyduje się na własny domek drewniany, który planują postawić na działce rekreacyjnej. Nie zawsze jednak trzeba inwestować w budowę od początku takiego budynku. Dobrą opcją jest zakup domku i przetransportowanie go na właściwe miejsce, w czym pomaga firma Romek Transport. 

Jak może wyglądać transport drewnianego domku?

Jeśli nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, z pewnością trudno nam sobie wyobrazić, jak taki transport miałby wyglądać. Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, gdyż wszystko zależy od gabarytów danego obiektu. 

Gdy zależy nam na tym, żeby budynek został przewieziony w całości, prawdopodobnie nie zmieści się on na samochodzie ciężarowym i będziemy musieli wybrać transport ponadgabarytowy. Często jednak dużo bardziej dostępną i atrakcyjną opcją jest rozłożenie domku

W tym wypadku wystarczy zadbać o to, żeby wszystkie jego elementy zmieściły się na przygotowanych paletach. Choć będzie konieczne ponowne złożenie konstrukcji, niższy koszt transportu z pewnością będzie dobrą odpowiedzią na poniesiony przez nas trud. Warto przy tym upewnić się, że ładunek został dobrze zabezpieczony, tak by żadne jego części nie miały szansy się uszkodzić czy zgubić.

Wybór odpowiedniej firmy transportowej

Po takich przygotowaniach należy znaleźć godną zaufania firmę transportową. Wielu klientów poleca usługi spółki Romek Transport. Dlaczego?

Wszystkie nasze zlecenia wykonujemy starannie oraz dotrzymujemy terminów. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i operowaniu odpowiednim sprzętem jesteśmy gotowi podjąć się różnych wyzwań, które stawiają nam klienci

mówi jeden z pracowników. 

Firma Romek Transport oferuje transport ciężarowy HDS pozwalający na bezpieczny i stabilny przewóz różnych towarów. Realizuje także transport niskopodwoziowy z Polski i Niemiec na teren innych krajów.