Plandeki samochodowe stosowane są w celu ochrony towaru przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak deszcz, śnieg czy wiatr. Mogą być także wykorzystywane jako okrycie kontenerów, osłony i zadaszenia. Są także skutecznymi nośnikami reklamy, jeżeli opatrzymy je wysokiej jakości drukiem. Wszystkie usługi związane z kompleksowym montażem, naprawą i produkcją plandek wykonuje firma Marta Czyż Montaż i naprawa plandek. Poznaj ofertę dla twojego biznesu!

Plandeki samochodowe na naczepy i wywrotki

Jeżeli twoja firma korzysta z aut dostawczych albo ciężarowych, to trwałe i wytrzymałe pokrycie w postaci plandeki jest doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli ci zabezpieczyć towar w transporcie. Produkty oferowane przez producenta mogą być wykonane w dowolnym, wybranym przez klienta kolorze lub zawierać wysokiej jakości druk reklamowy. To opłacalna inwestycja zarówno w bezpieczeństwo przewożonych materiałów, jak i promocję firmy.

Producent oferuje plandeki czterostronne oraz pokrycia wyposażone w tylne drzwi i ściany przednie. Jeżeli flota twoich pojazdów wyposażona jest w naczepy z regulowaną wysokością, w firmie Marty Czyż możesz zamówić pokrycie w niestandardowym rozmiarze. Ponadto plandeki mogą być wyposażone w systemy napinania i zawijania zgodnie z życzeniem klienta.

Oferta obejmuje także plandeki na wywrotki – to doskonałe rozwiązanie dla firm z branży budowlanej oraz zajmujących się sprzedażą kruszyw, ponieważ produkty zapobiegają rozsypywaniu się transportowanego materiału. Materiał, z  którego wykonuje się pokrycia w nowoczesnym parku maszynowym wykazuje dużą odporność na wysokie temperatury, dzięki czemu pod plandeką możliwy jest przewóz mas bitumicznych.

Akcesoria do montażu plandek

Firma Marty Czyż istnieje na rynku od wielu lat i posiada bardzo duże doświadczenie w produkcji plandek na naczepy i wywrotki każdego rodzaju. Zgromadzone doświadczenie zaowocowało ofertą dostosowaną w pełni do potrzeb klientów. Producent proponuje kompleksowe wyposażenie i akcesoria niezbędne do montażu plandek i zabezpieczenia towaru. Pokrycia na wywrotki mogą być na przykład wyposażone w oczka, linki i chwytniki, a także inne elementy ułatwiające ochronę towaru w transporcie oraz jego rozładunek.

Ponadto Marta Czyż Montaż i naprawa plandek proponuje lekkie aluminiowe stelaże i konstrukcje pod plandeki. Tak kompleksowa oferta umożliwia wyposażenie floty firmowych pojazdów w trwałe,  profesjonalne i wysokojakościowe okrycia produkowane z najwyższą starannością.