Wypadki samochodowe niestety się zdarzają i to wcale nierzadko – nawet doświadczonym kierowcom. Po stłuczce właściciel auta musi stanąć przed wyborem – oddać samochód do naprawy, czy też może poszukać auta bezwypadkowego? Niektórzy obawiają się, że prowadzenie zreperowanego samochodu może być niebezpieczne, jednakże nie ma to przełożenia w rzeczywistości. Kiedy zdecydować się na naprawę?

Reperacja auta po wypadku – jak to wygląda u Leszka Bacha?

W warsztacie Leszka Bacha możesz  naprawić auto, niezależnie od tego, czy uszkodzeń doznało od wypadku, czy też z innych przyczyn (na przykład zużycie poszczególnych części). Dla tego wykwalifikowanego i doświadczonego mechanika naprawa samochodów po różnych wypadkach (małych i dużych) to nie pierwszyzna. Dlaczego warto zwrócić się właśnie do tego warsztatu? Ponieważ Leszek Bach dokładnie sprawdzi i przewidzi wszystkie konsekwencje stłuczki Twojego auta oraz sumiennie wyliczy koszt jego naprawy, dzięki czemu będziesz mógł zastanowić się, czy ta naprawa ci się opłaca.

Jak wygląda naprawa samochodów w warsztacie Leszka Bacha?

Pierwszym krok to telefon lub  wizyta w warsztacie. Opisujesz, co się stało i jakiej pomocy potrzebujesz, a mechanicy doradzą kolejne kroki. Następnie otrzymasz informacje o wartości szkody oraz o czasie naprawy samochodu. Jeżeli się zdecydujesz, pracownicy dokonają rozbiórki samochodu, diagnozując wszelkie zniszczenia. Ważne tutaj jest, że niektóre szkody mogą wyłonić się dopiero na tym etapie – jednak pracownicy warsztatu nic nie zrobią bez twojej zgody. Otrzymasz zatem informację i zdecydujesz, czy naprawa ma zostać ukończona. Następnie mechanicy usuną usterki i auto jest gotowe do użytku!

Kiedy naprawa samochodu po stłuczce się opłaca?

Jeżeli mamy do czynienia z dużą stłuczką, o to, czy naprawa samochodu ma sens najlepiej zapytać specjalistę – blacharza lub mechanika. Dlaczego? Otóż jak wypowiada się Leszek Bach, często okazuje się, że naprawa jest jak najbardziej opłacalna, nawet jeżeli na pierwszy rzut oka wcale tak się nie wydaje. Co innego zobaczy użytkownik samochodu, a co innego doświadczony mechanik. To, co nam się wydaje niemożliwym do naprawy, dla mechanika będzie błahostką. Z drugiej strony, mechanik dostrzeże uszkodzenia, na które my sami moglibyśmy nie zwrócić uwagi. W niektórych stłuczkach uderzenie może mieć szkodliwy wpływ na wiele elementów auta – wymiana ich wszystkich sumarycznie może być dość kosztowna.