W ciągu ostatnich 100 lat populacja świata wzrosła wykładniczo, a w lustrzanym odbiciu wzrosła mobilność ludzi. Głównymi powodami, które skłaniają ludzi do przemieszczania się, są praca, nauka i turystyka. Firma Mateobus oferuje bezpieczny przewóz pasażerów na trasie Starogard Gdański – Tczew i Starogard Gdański S.O.S. W – Skórcz.

Usługi firmy przewozowej Mateobus zadbają o Twój komfort podczas podróży

Cały sektor transportu publicznego, ze względu na swoją liczebność, musi dążyć do większej troski i szacunku dla środowiska, w kierunku bardziej zrównoważonej mobilności. Firma Mateobus oferuje swoim klientom bardziej wydajne i spersonalizowane usługi dostosowane do ich potrzeb. Bez względu na to czy z transportu korzystają studenci, osoby dojeżdżające do pracy czy też turyści, logistyka firmy ma na celu uzyskanie zadowolenia każdej z nich.

Logistyka i transport drogowy muszą działać w sposób zintegrowany, aby zapewnić wydajność systemu produkcji i dystrybucji; firma przewozowa musi przejść od logiki własności (pojazdów) do logiki obsługi (klient).

Szukasz transportu na miarę XXI wieku? Mateobus to najlepszy wybór

Firma Mateobus, świadczy swoje usługi od 2003 roku. Posiada odpowiednie certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe i gwarantujące bezpieczeństwo jakie oferuje przewoźnik. Kierowcy autobusów to pracownicy odznaczający się wysokimi kompetencjami i wieloletnim doświadczeniem w transporcie zbiorowym.

Usługi świadczone przez Mateobus to podjęcie największego wyzwania jakim jest znalezienie równowagi między potrzebą innowacji a ochroną ekosystemu oraz promowanie praktyk i rozwiązań w zakresie mobilności zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju.

- informuje pracownik firmy Mateobus.

Firma Mateobus to lider w branży przewoźników autobusowych. W swojej ofercie posiada również usługę wypożyczenia busów z 17 miejscami siedzącymi oraz autokaru dla 40 pasażerów. Wszystkie autobusy oraz busy posiadają aktualne przeglądy stanowiąc najwyższe bezpieczeństwo dla swoich klientów.