Międzynarodowy transport oferowany przez polskie przedsiębiorstwa

Materiał partnera
2019-07-24
transport

Polskie przedsiębiorstwa transportowe zdobyły w ostatnich latach w Europie prawdziwą renomę. Są one cenione ze względu na błyskawiczność dostaw, wykorzystywanie najnowszej technologii motoryzacyjnej oraz logistycznej, a także ze względu na przewozowe bezpieczeństwo oraz niskie ceny. Podkreślić należy również to, że nasze krajowe firmy, mają olbrzymi udział w rozwój ogólnoeuropejskiego sektora drzewnego, gwarantując specjalistyczny transport dłużycowy.

Transport plandekami

Najlepsze polskie firmy przewozu towarów, które oferują transport międzynarodowy, są otwarte na współpracę zarówno z dużymi ośrodkami handlowymi i przemysłowymi, jak i z tymi znacznie mniejszymi. Wykorzystanie naczep typu plandeki, jest dzisiaj popularnie wykorzystywane bowiem do tranzytu towarów detalicznych oraz gabarytowych. Polskie renomowane firmy, podejmują się zatem transportów całościowych, a także drobnicowych. Wykorzystywane plandeki w uniwersalnym ujęciu, charakteryzują się szerokością od 2,48 m do 2,50 m; oraz wysokością 2,65-2,72m, są one ładowane góra i bokiem, a ich zakres przewozowy to, aż 24 tony!

Transport dłużycy

Polscy przewoźnicy najczęściej jeśli chodzi o dłużyce, zajmują się transportem drewna. Mowa zarówno o ściętych drzewach z pozostawioną korą, jak i o surowcu obrobionym, często klasyfikowanym, jako drewno konstrukcyjne. Tu warto przede wszystkim skupić się na nowoczesnej technologii, którą wykorzystują najlepsze firmy. Stanowią ją specjalne przyczepy do długiego drewna, wyposażone dodatkowo w systemy rozładowcze. To one usprawniają procesy logistyki załadunkowej/rozładunkowej, na które tak bardzo zwracają uwagę klienci. Terminowość dostaw jest bardzo ważnym punktem profesjonalnych przedsiębiorstw transportowych, które dostarczają zarówno surowce, jak i paczki, czy nawet mięsa na hakach!

Obsługa na najwyższym poziomie

Renoma polskich przewoźników w Europie jest związana między innymi z tym, iż gwarantują oni obsługiwanym firmom obsługę na najwyższym poziomie. Mowa nie tylko o terminowych dostawach, ale o możliwości optymalizowana kosztów transportowych. Profesjonalni kierowcy z wiedzą spedycyjną wiedzą, jak sprawnie załadować dany ładunek i go odpowiednio zabezpieczyć. Istotny jest również ciągły kontakt z klientem i informowanie go, o każdym etapie przewozu. Do wysokiej jakościowo obsługi, zaliczyć należy również gwarantowanie ubezpieczenia OCP przewożonych towarów, a także wyjątkowe doświadczenie polskich kierowców, którzy mają możliwość pracy na najlepszych pojazdach marki Mercedes, czy też Skania.

Przykład renomowanego przewoźnika

Jedną z renomowanych polskich firm przewozowych, jest TRANS-WOOD. Firma ta zajmuje się międzynarodowym transportem towarów plandekami, a także krajowym przewozem specjalistycznym dłużycowym, kłodowym i krótkim. Jeśli chodzi o obsługiwane trasy przejazdów, należy przede wszystkim podkreślić doświadczenie na szlakach handlowych prowadzących z Europy Środkowej do Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Francji, Danii, Anglii, Luksemburga, Belgii, czy Holandii. Z pełną, bardzo kompleksową ofertą TRANS-WOOD, zapoznać się można już teraz na dedykowanej stronie www, a także poprzez kontakt telefoniczny – 59 834 21 93 – czy odwiedzenie siedziby firmy w okolicy Człuchowa (Jaromierz, powiat człuchowski, województwo pomorskie).

Opracowanie artykułu:

PPHU Trans-Wood Sp. z o.o.

77-300 Jaromierz 6 pomorskie
e-mail
www