Naprawa samochodów to chleb powszedni. Jeśli chodzi o te osobowe, najczęściej przekazujemy je jako właściciele w ręce specjalistów lub zlecamy holowanie do warsztatu. Jeśli chodzi o ciężarowe i dostawcze auta, tutaj pojawia się problem, ze względu na gabaryty. Firma Kg Group oferuje jednak ich mobilny serwis. Sprawdź, co wchodzi w zakres świadczeń.

Mobilna wulkanizacja tirów

Największym problemem, z jakim mogą spotkać się kierowcy dużych samochodów ciężarowych, jest poważna awaria układu silnikowego lub też pęknięcie opony. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką kontakt do firmy, która oferuje mobilne usługi. Dzięki temu nie będzie trzeba martwić się o holowanie takiego auta do warsztatu czasami wiele kilometrów lub z zagranicy.

Wymiana opon w osobistym samochodzie nie stanowi problemu, ze względu na ich rozmiar, jednak jeśli chodzi o tiry, może być uciążliwe, tym bardziej w trasie dla jednej osoby. Specjaliści, którzy przyjadą na miejsce, będą dysponować wszystkimi potrzebnymi narzędziami, aby naprawę przeprowadzić szybko i sprawnie, dodatkowo zyskując gwarancję.

Naprawa usterki w terenie

Mimo tego, że kierowcy, którzy wyruszają w długą podróż, są przeszkoleni do naprawiania małych usterek, to gdy nadarzy się coś poważniejszego, zawsze należy wezwać fachową pomoc. Firma Kg Group oferuje naprawy z każdego zakresu. Zepsuta klimatyzacja czy układy pneumatyczne to dla nich nie problem. Można także zaplanować przegląd lub reperację awarii w serwisie, umawiając się wcześniej.