Nawet najbardziej zadbany i regularnie serwisowany pojazd może ulec nagłej, nieoczekiwanej awarii na drodze. Tego typu sytuacja jest szczególnie niekorzystna, jeśli uszkodzonym pojazdem jest samochód ciężarowy, który musi dowieźć transport do miejsca docelowego. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług mobilnego serwisu samochodów ciężarowych, który prowadzi firma TT ExPo Mobilny Serwis & Wulkanizacja Kalisz TIR 24h. Sprawdź, jakie są zalety mobilnego warsztatu oraz jakie usług znajdują się w ofercie przedsiębiorstwa. Zapraszamy!

Jakie są zalety korzystania z usług mobilnego warsztatu?

Korzystanie z usług mobilnego serwisu samochodów ciężarowych niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla kierowców, jak i firm transportowych. Mimo że możliwości naprawcze mobilnego warsztatu są ograniczone, to umożliwiają one usunięcie wielu awarii bezpośrednio na drodze i przywrócenie pełnej sprawności pojazdu, który może wrócić do spełniania swoich zadań. Usługi mobilnego warsztatu mogą oszczędzić dużo czasu oraz pieniędzy, które musiałyby zostać przeznaczone na przetransportowanie uszkodzonego pojazdu do warsztatu. Przedstawiciel firmy TT ExPo Mobilny Serwis & Wulkanizacja Kalisz TIR 24h dodaje:

Mobilny warsztat to świetne rozwiązanie dla firm transportowych, które dzięki naszej pomocy mogą rozwiązać problem z zepsutym pojazdem już na miejscu zdarzenia. Bezpośrednio na drodze jesteśmy w stanie usunąć wiele awarii, które skutecznie uniemożliwiają jazdę samochodem ciężarowym.

Pojazd doprowadzony do pełnej sprawności bezpośrednio na drodze, oprócz oszczędności czasu i pieniędzy, może również zapobiec opóźnieniu w przewozie towarów i umożliwić terminowe dotarcie do miejsca docelowego z załadunkiem, co zwykle stanowi priorytet dla różnego rodzaju firm transportowych.

Co jeszcze znajduje się w ofercie firmy?

Przedsiębiorstwo TT ExPo Mobilny Serwis & Wulkanizacja Kalisz TIR 24h, z siedzibą w wielkopolskim Russowie, specjalizuje się w przeprowadzaniu napraw samochodów ciężarowych bezpośrednio w miejscu, w którym wystąpił awaria. Firma zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników, którzy szybko i trafnie potrafią określić źródło awarii oraz w miarę możliwości dokonać skutecznej naprawy. Przedsiębiorstwo podejmuje się prac serwisowych różnego rodzaju samochodów ciężarowych.

Firma dysponuje nowoczesnym zapleczem technologicznym, które pozwala wyeliminować problemy z układem hamulcowym, zawieszeniem, a także ogumieniem. Przedsiębiorstwo świadczy swoje usługi 24 godziny na dobę, dzięki czemu jest w stanie zaoferować wsparcie o każdej porze dnia i nocy. W przypadku awarii, która wykracza poza możliwości mobilnego serwisu, firma oferuje holowanie samochodów ciężarowych w wyznaczone miejsce, a także świadczy usługi w zakresie pomocy drogowej w razie wypadku lub kolizji. Dodatkiem w ofercie przedsiębiorstwa jest możliwość wynajmu busów zarówno służących do przewozu osób, jak i busów dostawczych.