Na polskich drogach każdego dnia porusza się tysiące samochodów ciężarowych z naczepami z zabudową w formie plandek. Jest to dzisiaj jedna z najpopularniejszych konstrukcji bezpiecznego przewozu różnego rodzaju ładunków, zarówno wielkogabarytowych, jak i o znacznie mniejszych rozmiarach. Plandeki obecnie to jednak dzisiaj nie tylko element konstrukcyjny naczep, ale także nośnik reklamowy! Dowiedz się, co oferują najlepsi producenci tego typu wyrobów.

Personalizacja plandek pod potrzeby danej firmy

Plandeki wykonywane są z wysokich jakości materiałów, do których zaliczają się przede wszystkim te o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, czy uszkodzenia mechaniczne. Duże znaczenie w projektowaniu tego typu personalizowanych konstrukcji dla wywrotek, przyczep, kontenerów, czy naczep, mają stelaże. Najlepsze przedsiębiorstwa produkcyjne, są w stanie zaprojektować je w wersji pozwalającej na regulację wysokości dachu, co jest wykorzystywane do zmniejszania oporów powietrza w czasie przewożenia ładunków o małych gabarytach. Warto podkreślić również to, że dzisiaj popularne są także stelaże konstrukcji stalowo-aluminiowej, będące niesamowicie stabilne i wytrzymałe, ale przy tym lekkie, pozwalając znacznie obniżyć masę netto całego pojazdu transportowego.

Jeśli chodzi zatem o zakres projektowy i wykonawczy, należy podkreślić, iż w Polsce działają doświadczone firmy, które zajmują się profesjonalny tworzeniem plandek według specyfikacji technicznych podanych przez klienta. Tu duże znacznie ma także aspekt wizualny, wykorzystywany do celów marketingowych. Na plandekach umieszcza się bowiem logotypy firm, hasła promocyjne i reklamowe, dane kontaktowe, czy grafiki, mające przykuć uwagę oraz potencjalnych klientów danego przedsiębiorstwa.

Montaż i naprawa plandek

Jak już wspomniano, najlepsze firmy producenckie plandek są w stanie je dowolnie personalizować. Warto zatem podkreślić, że wiąże się to także z przystosowaniem konstrukcji do danego pojazdu, czyli o montażu plandeki. W razie potrzeby przedsiębiorstwa branżowe, oferują także sprawną naprawę tego typu systemów przewozowych. Istotne jest jednak zauważenie tego, iż na polskim rynku, istnieje niewiele firm, które zajmują się tego typu usługami. Rolę lokalnego, a nawet krajowego lidera, przejęła między innymi grupa Montaż i naprawa plandek Marta Czyż, która działa na Śląsku już od 1994 roku, doskonale dostosowując swoje rozwiązania do rozwoju technologicznego, potrzeb klientów, a także warunków branżowych. Jeśli potrzebujesz zatem solidnej plandeki, która może stać się także nośnikiem reklamowym, koniecznie odwiedź stronę internetową przedsiębiorstwa, skontaktuj się telefonicznie ze specjalistami, bądź odwiedź siedzibę firmy zlokalizowanej w Piekarach Śląskich!