Pokrowce samochodowe nie tylko pełnią funkcję estetyczną, ale i również praktyczną. Musimy wiedzieć, że pokrowce przede wszystkim sprawiają, że wygodnie nam się siedzi na fotelu, nie cierpi nasz kręgosłup. Propozycji do wyboru jest wiele, wszystko zależy od naszych upodobań i gustu oraz modelu samochodu, w prosty i szybki sposób możemy nadać wnętrzu auta szyku i elegancji.

Pokrowce samochodowe Elegance

Musimy wiedzieć jedno, że pokrowce samochodowe chronią również oryginalną tapicerkę, która powiedzmy jest fabrycznie jasna i nie jest skórzana. Pamiętajmy, że skórzaną tapicerkę da się dobrze umyć, jednak niestety, jeżeli jest to tapicerka biała z materiału, problemy i zabrudzenia mogą być trudniejsze do zmycia. Pokrowce Elegance oznaczają się bardzo dużą skalą estetyki. Pozwalają nadać wnętrzom stylowy i klasyczny wygląd. Pokrowce są bardzo wygodne, wykonane są z wysokiej jakości weluru oraz wytrzymałej dziarniny tapicerskiej. Kolorystykę oraz wzór dobiera sobie na indywidualne życzenie klient. Dodatkowo laminowanie pianką całości, dzięki której pokrowce na siedzeniach oryginalnych nie przesuwają się. Modele głównie wykonane są na miarę, co oznacza, że dla każdego pojazdu możemy sobie wymyślić swój wzór i swój odpowiedni fason. Konieczne jest przed uszyciem podanie wymiarów bardzo dokładnych z tego względu, że odpowiedni wymiar pokrowce przylegają jeszcze lepiej.

Pokrowce samochodowe Premium

Jeżeli chodzi o pokrowce samochodowe Premium, są to również pokrowce na miarę. Eleganckie i wygodne, bardzo wysokie jakościowo i wygodne. Materiały, z których wykonane są te pokrowce premium, to ekoskóra, alkantara, która jest przyjemna w dotyku. Te materiały nie stwarzają dyskomfortu, jeżeli chodzi o siedzenie, zwłaszcza latem, skóra się nie klei i nie poci. Oczywiście, aby zagwarantować większy komfort, laminowane są dodatkowo pianką jak pokrowce Elegance, po to, aby trzymały się one idealnie na oryginalnych siedzeniach i nie zjeżdżały. Pokrowce premium to taka druga tapicerka, która zadba o komfort i nasze oryginalne siedzenia. Pokrowce są szyte na samochody naprawdę różnych marek, począwszy od bmw, poprzez audi skończywszy na toyocie.

Pokrowce na samochody są bardzo popularnym dodatkiem do samochodu, zwłaszcza jeżeli mamy jasną tapicerkę i boimy się, że się nam ona zabrudzi. Wtedy najlepiej będzie zainwestować u JK Styl - Akcesoria samochodowe w odpowiednie dodatki do samochodu i cieszyć się wygodą, wysoką jakością materiałem, jego przewiewnością oraz eleganckim wyglądem i gratisami. Przy zakupie pokrowców Premium i Elegance mamy do wyboru ciekawe gratisy jak skrobaczka czy mata antypoślizgowa albo zapach samochodowy.