Włochy i Austria są niezwykle ciekawymi krajami z bogatą ofertą dla turystów. Jak ekonomicznie i wygodnie dotrzeć do tych krajów? Otóż odprowadź brzmi – korzystając z firmy Piotra Malawskiego, oferującego transport osób komfortowymi busami. Dzięki współpracy z tą firmą zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa, na co dowodem jest Certyfikat Kompetencji Zawodowych oraz licencja na wykonywanie Międzynarodowego Transportu Drogowego Osób.

Wygodna i ekonomiczna podróż busem do Włoch lub Austrii

Zarówno Włochy, jak i Austria są ciekawymi kierunkami turystycznymi, a wybierając się na wycieczkę krajoznawczą w te miejsca, chyba nikt nie pożałuje i nie będzie się nudził. Jeżeli szukasz ekonomicznej alternatywy do podróżowania samolotem, to warto postawić na sprawdzoną firmę Przewozy Do Włoch i Austrii Piotr Malawski oferującą przewóz osób, wygodnymi i bezpiecznymi busami. Długoletnie doświadczenie wykwalifikowanych kierowców, posiadających koniecznie uprawnienia i przestrzegających przepisów prawa ruchu drogowego sprawia, że pasażerowie mają pełne poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli jesteś ciekawy Włoch lub Austrii i chcesz dotrzeć tam jak najszybciej z województwa dolnośląskiego na wakacyjny urlop, to nie zwlekaj tylko zarezerwuj miejsce już dziś.

Nowoczesna flota pojazdów rzetelnej i polecanej przez wiele osób firmy Piotra Malawskiego, sprawia, że pasażerowie w komfortowych warunkach spędzają podróż, mając miejsce na bagaż, a także możliwość regulacji foteli i skorzystania z oświetlenia nad każdym z miejsc, pozwala np. na czytania w porze wieczornej. Dodatkowo, samochody są wyposażone w klimatyzację, DVD, telewizor, radio, nagłośnienie i nawigację, która w przypadku pojawienia się wypadków komunikacyjnych na trasie umożliwia kierowcy znalezienie jak najkrótszego objazdu, który pozwoli dotrzeć na miejsce w wyznaczonych godzinach, z niedużym opóźnieniem.

Czemu warto zdecydować się na podróż busem do Austrii i Włoch?

Powodów podróży do Włoch lub Austrii może być wiele – oprócz celów turystycznych, wiele osób wyrusza w drogę w celach zawodowych, zdobywania wiedzy czy też aby odwiedzić mieszkającą w tych krajach rodzinę. Każdy z powyższych powodów jest dobry, aby zdecydować się na podróż busem. Wszystkie auta są w pełni bezpieczne, gdyż przechodzą wszelkie konieczne przeglądy techniczne i posiadają wysoki standard wykończenia. Firma Przewozy Do Włoch i Austrii Piotr Malawski z Dzierżoniowa w województwie dolnośląskim posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych oraz licencję na wykonywanie Międzynarodowego Transportu Drogowego Osób. Ponadto, wszelkie szczegóły i rezerwacje terminu można szybko i wygodnie ustalić drogą telefoniczną. Na koniec warto dodać, że firma ta zajmuje się  również dostarczeniem paczek z Polski na terenie Włoch i Austrii, co może okazać się duże bardziej opłacalne w porównaniu do korzystania z usług kurierskich.