Bez względu na to, czy chodzi o zmianę pracy, czy po prostu chęć zmiany otoczenia, przeprowadzki potrafią przysporzyć przede wszystkim problemów natury logistycznej. Choć są oczywiście akcesoria i przedmioty, które można zapakować w swoje auta, nie ulega żadnej wątpliwości, że stanowią one mniejszą część posiadanego majątku. Aby przeprowadzka mogła odbyć się w sposób zorganizowany, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Co oferują?

Transport RTV i AGD

Szczególnie wiele problemów transportowych mogą przysporzyć elementy wyposażenia domowego. O czym konkretnie mowa? Przede wszystkim o pralkach, lodówkach, telewizorach, czy zmywarkach. Pierwszą poważną przeszkodę stanowi ich gabaryt. Są to urządzenia nie tylko spore, jeśli chodzi o wymiary, ale także bardzo ciężkie. Nawet gdyby jakimś cudem udało się je spakować do samochodu, bardzo łatwo można przekroczyć dopuszczalną masę całkowitą pojazdu. Warto również wspomnieć o tym, iż artykuły RTV i AGD wymagają przewożenia w odpowiedni sposób, a co za tym idzie, potrzebna jest znaczna ilość miejsca.

Próba przewozu np. lodówki w pozycji leżącej może skończyć się jej trwałym uszkodzeniem. Aby mieć pewność, że cały majątek zostanie przewieziony z miejsca na miejsce w sposób bezpieczny, trzeba zaufać profesjonalistom. Zdecydowanie zalicza się do nich firma Fhu John, która dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej firma od lat zapewnia klientom kompleksowe wsparcie w zakresie przeprowadzek, transportu osób oraz rzeczy. W czym jeszcze są w stanie pomóc najlepsze firmy transportowe?

Transport mebli

Podstawowymi i zdecydowanie najliczniejszymi elementami wyposażenia każdego domu jednorodzinnego lub mieszkania są oczywiście meble, które ze względu na ich wartość, po prostu trudno pozostawić. Dzięki nowoczesnej i odpowiednio przystosowanej flocie pojazdów, którą dysponują firmy zajmujące się przeprowadzkami, można przewieźć nawet największe meble. Mowa tu przede wszystkim o sofach, kanapach, łóżkach, czy szafach. Nie można również nie wspomnieć o tym, że specjaliści zajmą się nie tylko przetransportowaniem poszczególnych elementów, ale także, w razie zaistnienia takiej konieczności, wyniosą je ze starego mieszkania i wniosą do nowego.

Skorzystanie z usług firm transportowych przy okazji przeprowadzki to oszczędność nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim czasu, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, wystarczy jeden kurs, aby całe wyposażenie trafiło w wyznaczone miejsce. Powierzenie zlecenia w ręce fachowców minimalizuje także ryzyko związane z ewentualnymi uszkodzeniami.