Istnieje wiele możliwości dojechania do innego państwa. Jedną z wygodniejszych jest skorzystanie z przewozu osób, jaki zapewniają profesjonalne firmy, posiadające nowoczesne pojazdy. Oferują one również transport przesyłek, dzięki czemu można mieć pewność, że dotrą sprawnie we wskazane miejsce. Jeśli szukasz firmy, która oferuje przewóz osób i paczek do Holandii, sprawdź Kamil Phu Krzysztof Tarczyński.

Wieloletnie doświadczenie

Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Gryfowie Śląskim. Kamil Phu Krzysztof Tarczyński zajmuje się międzynarodowym transportem osób – jest licencjonowanym przewoźnikiem. Zakład zapewnia bezpieczny przewóz klientów za granicę. Swoją ofertę kieruje zarówno do firm, jak i do osób indywidualnych. Warto wiedzieć, że dowiezie pasażerów pod wskazany adres.

Przewoźnik zapewnia szeroki wachlarz usług. Obsługuje trasy do Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga oraz Austrii. Zajmuje się też przesyłkami. Maksymalny czas oczekiwania na paczkę to jedna doba. Firma organizuje wyjazdy z Polski w piątki, soboty, poniedziałki i środy, wraca natomiast w niedziele, wtorki, czwartki i soboty.

Przewóz osób i paczek – Holandia

Transport osób i paczek do Holandii odbywa się za pomocą nowoczesnych busów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Jak mówi jeden z pracowników:

Każdy nasz pojazd wyposażony jest w wygodne fotele, sprawnie działającą klimatyzację oraz system GPS. Nawigacja satelitarna sprawia, że szybko trafiamy do celu. Jeździmy między innymi takimi samochodami, jak Opel Vivaro, Renault Trafic oraz VW T5. Nasi klienci doceniają, iż pokonywanie trasy z nami to sama przyjemność.

Do Holandii jeżdżą kierowcy, którzy doskonale znają swoją pracę i mają bogate doświadczenie. Trasę pokonują sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dbają ponadto o bezpieczeństwo swoich pasażerów, zapewniając im odpowiednią ilość postojów w atrakcyjnych miejscach. Oferowane za przejazd do Holandii ceny są konkurencyjne i stanowią dużą zaletę na tle innych przewoźników.