Felgi to nie tylko element dekoracyjny w Twoim samochodzie. Ich zadaniem jest spajanie opony z konstrukcją auta i są częścią układu hamulcowego, która odpowiada za chłodzenie tarczy oraz zacisków. Ze względu na lokalizację są szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne, które wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Uszkodzoną felgę nie zawsze trzeba wymienić na nową. Naprawiamy Felgi Poznań oferuje ich regenerację. Dowiedz się więcej na ten temat!

Na czym polega i kiedy jest konieczna regeneracja felg?

Nawet niepozornie wyglądającego uszkodzenia felgi, może stanowić potencjalne zagrożenie oraz jest miejscem podatnym na korozje. Otarcia, pęknięcia, drobne odłamania oraz wszelkie inne uszkodzenia mechaniczne powinny być skorygowane. Dlatego warto zainteresować się regeneracją felg. Usługa wykonywana przez firmę Naprawimy Felgi Poznań w dużej mierze polega na odnalezieniu i naprawieniu każdej, nawet najmniejszej usterki.

Efektem zabiegu jest wyprostowanie i skorygowanie odkształceń, wygładzenie płytszych i głębszych rys, poprawienie koloru i załatanie drobnych pęknięć, a felgi wyglądają jak nowe. Stanowią one bardzo ważną część koła, które narażone są na wiele czynników niszczących, dlatego tak ważne jest, aby dbać o ich dobry stan. Znaczna część uszkodzeń jest efektem nieprawidłowej eksploatacji – gwałtowne wjechanie na krawężnik lub sporych rozmiarów dziurę w drodze może powodować odkształcenia i pęknięcia.

Dlaczego wartko skorzystać z usług firmy Naprawimy Felgi Poznań?

Oferowane przez tę firmę usługa regeneracji felg ma na celu przywrócenie praktycznie doskonałego wyglądu obręczy, a także wyprostowanie każdej z nich. Zakład działa na rynku od 2014 roku, a zatrudnieni tam eksperci specjalizują się w renowacji felg. Oddając swoje felgi do tego serwisu, otrzymasz fachową opinię na temat jej stanu, zakres prac, jakie należy wykonać w ramach regeneracji oraz ich sensowność. Podczas diagnozy poznasz również orientacyjny koszt tej usługi.

Przyjmujemy zniszczone albo uszkodzone felgi, które następnie odnawiamy i przywracamy im estetyczny wygląd oraz pełną sprawność. Każdą z nich dokładnie prostujemy, a następnie malujemy i polerujemy. Dzięki temu nasi klienci odzyskują komfort podczas jazdy, a wibracje kół nie uszkodzą innych podzespołów w samochodzie.

- opowiada pracownik Naprawimy Felgi Poznań.

Przedsiębiorstwo oferuje też inne usługi, m.in. sprzedaż opon nowych oraz używanych, przechowywanie opon sezonowych, sprzedaż felg nowych i używany. Oferowane produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów.