Planujesz zmianę samochodu? A może całkowicie rezygnujesz z użytkowania pojazdów mechanicznych na rzecz roweru lub transportu publicznego? Jeżeli zależy Ci na przeprowadzeniu szybkiej, opłacalnej i bezproblemowej transakcji sprzedaży swojego używanego pojazdu, zapoznaj się z ofertą renomowanej Firmy Usługowo-Handlowej Bielakowicz, którą przedstawimy w dalszej części artykułu.

Kiedy i dlaczego warto oddać pojazd mechaniczny do skupu?

Skup pojazdów mechanicznych to miejsce, w którym przyjmowane są wszystkie rodzaje pojazdów – zarówno w dobrym, jak i w złym stanie technicznym. Transakcja ta jest w pełni legalna i oparta na umowie kupna-sprzedaży.

Warto zastanowić się nad oddaniem pojazdu mechanicznego do skupu w sytuacji, gdy:

  • zależy nam na czystych i przejrzystych zasadach – umowa kupna-sprzedaży, jaką zawieramy ze skupem samochodów, jest bezpieczna i nie zagraża naszym interesom;

  • chcemy zaoszczędzić czas – samodzielna sprzedaż pojazdu to długotrwały i czasochłonny proces. Decydując się współpracę ze skupem, nie tracisz czasu na tworzenie i promocję ogłoszenia, przygotowanie samochodu i przedstawianie go potencjalnym nabywcom.

Nie możemy zapomnieć również o możliwości odbioru pojazdu spod wskazanego adresu oraz o wypłacie całej kwoty w gotówce – od ręki.

Bogata oferta FUH Bielakowicz

Doskonale wiemy, jak ważna jest szybko i sprawnie przeprowadzona transakcja kupna-sprzedaży używanego pojazdu. W trosce o naszych Klientów staramy się maksymalnie przyśpieszyć cały proces, m.in. poprzez przejęcie wszystkich formalności

– informuje pracownik FUH Bielakowicz.

W skupie samochodów FUH Bielakowicz możesz sprzedać każdy model samochodu osobowego, dostawczego, ciężarowego, jak i pojazdy specjalistyczne: lawety, jednoślady i maszyny rolnicze.

Niezależnie od tego, czy Twój pojazd nadaje się do dalszej eksploatacji, czy też tylko i wyłącznie na złom, FUH Bielakowicz przygotuje rzetelną wycenę, a sama współpraca przebiegnie niezwykle sprawnie, na przejrzystych, korzystnych dla Ciebie zasadach.