Transport to prężnie i stale rozwijająca się gałąź przemysłu. Jednak pomimo dostępu do dużej ilości firm zajmujących się usługami przewozowymi, często okazuje się, że nie tak łatwo znaleźć odpowiedniego przewoźnika. Zaufanie, jakim cieszy się od ponad dwóch dekad firma Czepiel to jasny znak, że warto powierzać im swoje towary i mieć pewność, że zawsze dotrą do celu odpowiednio zabezpieczone i w ustalonym terminie.

Po czym poznać dobrą firmę transportową?

W transporcie jest kilka najważniejszych kwestii bez których, nie ma szans na sukces i powodzenie żadnego przedsięwzięcia. Podstawy to profesjonalizm, dobrze przygotowana kadra i flota, a do tego wszystkiego terminowość. O każdy z tych aspektów wyjątkowo dba firma Czepiel.

Ponad 20-letnie doświadczenie sumiennie budowane w branży Transportu Logistyki i Spedycji zaowocowało zaufaniem setek klientów, ale także koncesją Ministerstwa Transportu. Firma Czepiel starannie buduje swój zespół profesjonalistów, w którym działają zarówno specjaliści w zakresie obsługi transportu, jak i zawodowi kierowcy, którzy dbają o to, by każdy transport był dowieziony bezpiecznie i na czas.

Każdy przewoźnik powinien dbać o swoją flotę pojazdów i mieć świadomość, że bez sprawnych i spełniających wymogi samochodów, nawet najlepsi kierowcy nie będą w stanie poradzić sobie w odpowiedni sposób ze zleceniami. Nowoczesne auta, o które obsługa firmy dba na każdym kroku, zapewniają zawsze terminowe i bezproblemowe przejazdy, dzięki czemu transport krajowy i międzynarodowy przebiega sprawnie i bez zarzutów.

Chcąc skorzystać z usług profesjonalnej firmy transportowej, jaką jest przewoźnik Czepiel, wystarczy skontaktować się z dobrze wyszkoloną kadrą, by dowiedzieć się, jakie terminy są dostępne, a także uzyskać szczegółową i wycenę zlecenia.

Firma Czepiel, czyli transport, stacja kontroli pojazdów i nie tylko

Transport towarów to nie wszystko, czym zajmuje się przedsiębiorstwo Czepiel. Poza angażowaniem się w życie społeczne przez regularne organizowanie wydarzenia sportowego, w którym udział bierze wielu mieszkańców okolic, firma posiada Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

Nasza oferta obejmuje pełny zakres badań technicznych i diagnostycznych dedykowanych dla każdego rodzaju pojazdów. Dzięki stacji wyposażonej w wysokiej jakości nowoczesne urządzenia i narzędzia możemy wykonać nie tylko pełną kontrolę stanu technicznego pojazdu, ale również zadbać o jego sprawność, jeśli wystąpią usterki w poszczególnych układach.

Dodaje jeden ze specjalistów z firmy Transportowej Czepiel.

Właściciele przedsiębiorstwa wiedzą, jak ważne jest zaufanie klientów, dlatego również w Stacji Kontroli Pojazdów, można spotkać jedynie wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy służą pomocą i doradztwem.