Prawidłowe zabezpieczenie sprzętu elektronicznego i mebli to podstawa najważniejsze zadanie stojące przed firmą transportową. Jeżeli chcesz, aby Twój dobytek dotarł w nienaruszonym stanie do miejsca docelowego, zleć usługę profesjonalistom z Aga Transport. Z pomocą doświadczonych fachowców, dysponujących odpowiednimi linami ochronnymi i wózkami transportowymi, przeprowadzka przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Transport mebli – przeprowadzka bez tajemnic

Zabezpieczenie mebli jest stosunkowo proste. Jeżeli istnieje możliwość, fachowcy z Aga Transport rozłożą meble na części składowe, owiną je folią bąbelkową i przewiozą je w kartonach wyłożonych gąbką. W przypadku dużej ilości małych elementów bardzo przydaje się folia stretch. W przypadku jednolitej zabudowy zazwyczaj stosuje się pasy bezpieczeństwa, które są przytwierdzane do podłoża i pozwalają unieruchomić ładunek w jednej pozycji. Bardzo ważną, acz często pomijaną kwestią, jest zabezpieczanie rogów oraz nóg. Do tego celu można wykorzystać zwykłą folię bąbelkową, która doskonale uchroni wrażliwe punkty przed uszkodzeniami.

Przeprowadzka – sprzęt RTV i większa elektronika

O ile zabezpieczenie mebli nie sprawia większych trudności, o tyle przewóz sprzętu RTV jest bardziej złożony. Wśród najczęściej przewożonych ładunków znajdują się: telewizory, komputery, monitory oraz zestawy kina domowego. Wszystkie te sprzęty są delikatne, a ich transport nie opiera się tylko na solidnym zabezpieczeniu, ale też przewożeniu we właściwy sposób.

Aby zapewnić bezpieczeństwo ładunku rekomendujemy przewóz w fabrycznych opakowaniach. Jeżeli nie ma takiej możliwości, pozostaje dopasowane pudełko wypełnione styropianem. Wszystkie sprzęty są kładzione w pozycji stojącej i unieruchamiane przy pomocy pasów

– wyjaśnia pracownik Aga Transport. Jeżeli chcesz ustrzec się przed wpadką w czasie transportu, pamiętaj, że najważniejszą kwestią jest przygotowanie ładunku do przewozu. Zaufaj profesjonalistom i zyskaj pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem!