Przyczepa jest niezwykle przydatna, gdy na przykład trzeba przewieźć materiały z jednej na drugą budowę. Sprawdzi się również, jako miejsce transportowe dla warzyw, owoców czy innych produktów, które nie zmieściłyby się w dużej ilości do bagażnika samochodu. Jeśli potrzebujesz przyczepy, skieruj się do firmy Eden Krzysztof Szparaga, znajdziesz tam szereg możliwości dla siebie!

Eden Krzysztof Szparaga – postaw na profesjonalistów

Opisywana dziś firma powstała w roku 1997, a więc istnieje na rynku już blisko 25 lat. Tak długi okres czasu zaowocował szeroką ofertą zakładu, ogromnym doświadczeniem jego pracowników, a także zdobytymi przez lata kwalifikacjami i stałymi klientami. Główna działalność tego przedsiębiorstwa to sprzedaż i wynajem przyczep. Firma może zaoferować między innymi modele marki RYDWAN, znanej i cenionej wśród wielu użytkowników. Dlaczego warto postawić na tego producenta? Ponieważ RYDWAN tworzy modele, gdzie konstrukcja nośna, czyli rama jest spawana, stanowi więc monolit nośny. W przypadku innych firm produkcyjnych jest inaczej, rama jest skręcana, co za tym idzie, bardziej awaryjna. Dlatego postaw na Eden Krzysztof Szparaga!

Jak powiedział jeden z pracowników zakładu, nasza oferta skupia przyczepy najwyższej jakości. Wykonane według tradycyjnej technologii, dzięki czemu bardzo niezawodne. Oczywiście są to produkcje nowoczesne, przygotowane do pracy bez względu na warunki. Zachęcamy do wyboru jednej z wielu przyczep u nas dostępnych!

Sprzedaż wysokiej jakości przyczep!

Oferta firmy Eden jest ogromna, czekają w niej na przykład lekkie jednoosiowe przyczepy, stworzone specjalnie do przewozu na przykład sprzętu budowlanego. Nie brak jednak również produkcji platformowych z jedną osią oraz dwuosiowych zwykłych i platformowych. Warto zaznaczyć, że wiele przyczep dostępnych w opisywanej firmie to modele hamowane, nie brak lawet nawet tych trzyosiowych. Są także lawety pod koparki, motocykle i quady. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!