WUKO to pojazdy specjalne, wyposażone w pompę, która tłoczy wodę pod wysokim ciśnieniem. Są wykorzystywane do ciśnieniowej metody czyszczenia kanalizacji. Każde profesjonalne pogotowie kanalizacyjne powinno dysponować sprawnym pojazdem WUKO. Jeśli zmagasz się z awarią specjalistycznego sprzętu komunalnego, zgłoś się do firmy TIRSERWIS.

Dlaczego serwis pojazdów WUKO jest istotny?

Pojazd WUKO stanowi ważne wyposażenie zakładów oferujących usługi komunalne. Dzięki niemu możliwe jest szybkie i skuteczne czyszczenie rur kanalizacyjnych. Ciśnieniowa metoda czyszczenia kanalizacji polega na włożeniu do rur specjalnego węża, który wypycha wodę pod wysokim ciśnieniem. Jednak, aby proces przebiegał sprawnie, sprzęt musi pracować bez zarzutu. Pojazd WUKO wyposażony jest w węże o różnych średnicach oraz posiada szeroką gamę głowic wykonanych ze stali nierdzewnej, co pozwala na dostosowanie sprzętu do rodzaju zabrudzeń i średnicy rur. Głowica ma za zadanie regulację ciśnienia, a pompa odpowiada za tłoczenie wody pod odpowiednim ciśnieniem. Odpady z kanalizacji trafiają do zbiornika WUKO.

Jak mówi specjalista z firmy TIRSERWIS:

Pojazdy WUKO świetnie sprawdzają się z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami w kanalizacji – od włosów przez papier, chusteczki, tłuszcze i resztki jedzenia po piasek i kamienie. Jednak kluczem do ich skuteczności jest prawidłowe działanie wszystkich elementów, w które został wyposażony ten specjalistyczny sprzęt. Awaria pompy może np. skutkować wytwarzaniem nieodpowiedniego ciśnienia, a zużyte węże i dysze skutecznie utrudnią pracę przy udrażnianiu rur kanalizacyjnych.

Regularne serwisowanie sprzętu pogotowia kanalizacyjnego zapewnia bezproblemową pracę.

Usługę serwisowania WUKO oferuje firma TIRSERWIS

Firmy TIRSERWIS specjalizuje się w usługach serwisowych specjalistycznych samochodów ciężarowych takich jak:

  • WUKO,

  • separatory,

  • śmieciarki,

  • koparki i ciężki sprzęt budowlany.

Stale rozwijająca się technologia sprzętu specjalistycznego komunalnego wymaga od serwisu coraz większej wiedzy i doświadczenia, dlatego, jeśli szukasz miejsca, któremu powierzyć naprawę pojazdu WUKO, warto postawić na usługi TIRSERWIS. Firma ciesząca się zaufaniem wielu klientów oferuje m.in.: przeglądy i naprawę pomp ciśnieniowych, regenerację akumulatorów hydraulicznych, wymianę węży ciśnieniowych i dysz. Ponadto, firma posiada dostęp do części zamiennych od renomowanych producentów, dlatego nie zwlekaj, skontaktuj się z TIRSERWIS już dziś!