Transport osób i towarów do zagranicznych miast jest cały czas bardzo popularny. Ten rodzaj przemieszczania się wybiera wiele osób, które nie chcą lub nie lubią latać samolotem. Międzynarodowe przewozy osób realizuje wiele firm. W większych miastach codziennie odjeżdżają busy do różnych miast Europejskich. Bardzo dużo kursów wykonywanych jest do Niemiec. Część pasażerów wyjeżdża do pracy, inni w celach turystycznych. Wybierając firmę oferującą przewozy busem, warto polegać na poleceniach innych pasażerów.

Transport busem do Niemiec

Busy do Niemiec odjeżdżają praktycznie codziennie. W dużych miastach Polski każdego dnia kilka firm realizuje kursy do Niemiec. Firma transportowa Fliper-Bus Licencjonowany Przewóz Osób ma w swojej ofercie przewóz osób oraz różnego rodzaju towarów. Przewozy pasażerów busem do Niemiec są realizowane codziennie. Jeśli klienci są zainteresowani jakimś konkretnym terminem, to mogą uzgodnić datę i godzinę odjazdu poprzez kontakt telefoniczny. Trasa przewozu przebiega przez Polskę-Austrię-Niemcy. Pracownik firmy opowiada o tym, jak wygląda realizacja usług przewozowych:

Nasze firmowe pojazdy są samochodami wysokiej klasy. Ich wyposażenie to różnego rodzaju udogodnienia, które mają uprzyjemniać podróż naszym pasażerom oraz dawać im poczucie komfortu. Nasi pracownicy są doświadczonymi kierowcami, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia i przechodzą szkolenia, aby poziom świadczonych przez nich usług był jak najwyższy. Zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni.

 Fliper-Bus realizuje również usługę przewozu paczek na trasie Polska-Austria-Niemcy. Usługa ta jest realizowana na zasadzie „od drzwi do drzwi”. Oznacza to, że paczka jest odbierana spod wskazanego adresu i dowożona pod wybrany adres. Paczki mogą być odbierane z każdej miejscowości, przez którą przebiega trasa przejazdu. Cena za przewóz paczki jest uzależniona od jej wielkości oraz wagi. Dlatego warto skontaktować się z firmą ustalić koszt usługi.

Wynajem busów

Wynajem busów również cieszy się bardzo dużą popularnością. Wiele osób korzysta z tego rozwiązania. Firma przewozowa Fliper-Bus  oprócz przewozu osób i towarów, w swojej ofercie ma również opcję wynajmu busów. Samochody są wyposażone w klimatyzację, regulowane fotele oraz inne akcesoria, które sprawiają, że podróżowanie jest komfortowe. Jeżeli podczas używania wypożyczone busa dojdzie do awarii, firma oferuje serwis i naprawę. Z tej usługi może skorzystać każdy, kto ma prawo jazdy kategorii B. Jeżeli ktoś nie ma prawa jazdy, możliwe jest wynajęcie busa wraz z kierowcą.