Przewóz materiałów sypkich takich jak zboża czy pasze może stanowić nie lada wyzwanie. Zadanie jest jeszcze trudniejsze, gdy towary muszą przemierzyć tysiące kilometrów i dotrzeć do klientów zagranicznych. Chcąc mieć pewność, że artykuły zostaną dostarczone na czas bez żadnego uszczerbku, warto nawiązać współpracę z podmiotem o ugruntowanej pozycji rynkowej. Do takich zalicza się firma Usługi Transportowe Mariusz Bzdek, która od początku istnienia stawia za priorytet satysfakcję zleceniodawców.

Transport materiałów sypkich pod okiem fachowców

Dla wielu z nas transport materiałów sypkich kojarzy się z przewozem rozmaitych kruszyw, które są wykorzystywane na szeroką skalę w branży budowlanej. Do sypkich materiałów zaliczamy również zboża, a także pasze stanowiące pokarm dla wielu zwierząt hodowlanych. Zarówno materiały budowlane, jak i powyższe produkty rolno-spożywcze wymagają szczególnych warunków przejazdu. Nic zatem dziwnego, że aby dostarczyć je bezpiecznie do miejsca docelowego, warto skorzystać z usług wyspecjalizowanych firm. Do podmiotów godnych polecenia zaliczamy bez dwóch zdań Usługi Transportowe Mariusz Bzdek. Działające od 1986 r. przedsiębiorstwo oferuje zarówno przewozy krajowe i zagraniczne, chociażby do Włoch. Jak podkreśla przedstawiciel opisywanej firmy:

Posiadamy wszystkie licencje i certyfikaty niezbędne do przewożenia materiałów sypkich, w tym zbóż służących do produkcji żywności. Dokładamy wszelkich starań, aby transport tego rodzaju artykułów odbywał się zgodnie z wymogami prawnymi-sanitarnymi, a także w ramach wcześniej ustalonych terminów. Jako profesjonalny przewoźnik zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych kierowców, którzy zapewniają bezpieczny dowóz do zakładów przemysłowych oraz odbiorców prywatnych. Bez względu na charakter zlecenia kontrahenci mogą liczyć na rozsądne ceny usług oraz profesjonalną obsługę, co czyni z nas solidnego partnera do współpracy.

Nowoczesny tabor kluczem do sukcesu

Przedsiębiorstwo prowadzone przez Mariusza Bzdeka, wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, nieustannie doskonali procesy logistyczne. Systematycznie inwestuje również w nowoczesne zaplecze maszynowe. Ciągniki siodłowe renomowanych marek dobrze wpisują się w ekologiczne trendy, a ich bogate wyposażenie sprzyja kontroli stanu przewożonych towarów. Nie sposób pominąć faktu, że ciężarówki poddawane są regularnym zabiegom konserwacyjnym, co do zbędnego minimum ogranicza ryzyko przestojów na trasie. 

Bezpieczny transport drogowy towarów nie byłby możliwy bez odpowiedniej zabudowy maszyn. Opisywana firma z siedzibą w Połczynie-Zdroju dysponuje między innymi naczepami siodłowymi typu plandeka, które pozwalają umieścić towar tyłem, bokiem oraz górą. Po finalizacji zlecenia przestrzeń załadunkowa przechodzi zaś zabiegi czyszczące, co pozwala spełnić restrykcyjne wymagania higieniczne.