W teorii – każdy z nas wie, jak ważna jest profilaktyka i regularne kontrolowanie części i podzespołów, które ulegają szybkiej eksploatacji. Zdarzają się jednak usterki, które może wychwycić jedynie specjalistyczny sprzęt, którym dysponują nowoczesne warsztaty samochodowe. Diagnostyka komputerowa pozwala na szczegółowe sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. Wykonamy ją w Garage 2.0 – nowym i doskonale wyposażonym warsztacie z Gdańska.

Diagnostyka komputerowa i naprawy mechaniczne

Szybkie wykrycie usterki pozwala na zminimalizowanie ryzyka, że w samochodzie dojdzie do większej awarii. Jedną z podstawowych metod weryfikacji uszkodzeń poszczególnych układów w pojeździe jest diagnostyka komputerowa, która znacznie skraca czas naprawy auta ze względu na precyzyjne wskazanie wadliwie działającego podzespołu.

Wykwalifikowany pracownik zakładu mechanicznego na podstawie parametrów przedstawionych przez urządzenie diagnostyczne jest w stanie stwierdzić, co uległo awarii. Specjalny kod błędu wykaże błędy silnika, skrzyni biegów, poduszek powietrznych, systemu ABS i wielu innych podzespołów. Ich naprawę można przeprowadzić w warsztacie samochodowym Garage 2.0, który zajmuje się kompleksowym serwisem samochodów.

Bogate zaplecze techniczne i wykwalifikowana kadra pozwala nam na opiekę nad pojazdami wielu marek.

- wyjaśniają specjaliści z zakładu mechanicznego.

Usterka – i co dalej?

Warsztat samochodowy Garage 2.0 przeprowadza naprawy główne i bieżące w pojazdach z silnikiem benzynowym oraz elektrycznym.  Specjaliści zajmą się wymianą wyeksploatowanych części w różnych układach, jak np.:

  • układ zawieszenia,

  • układ hamulcowy,

  • układ napędowy,

  • układ klimatyzacji.

Wykwalifikowani pracownicy podejmą się skomplikowanych zadań, jak naprawa lub remont silnika, wymiana sprzęgła czy wymiana rozrządu, jak i drobniejszych napraw. Przeprowadzą również fachowy serwis opon i felg w zakresie usług wulkanizacyjnych.

Szeroki przekrój kompetencji pozwala zarówno na profilaktykę w postaci wymiany płynów w aucie, jak i wykonywanie kompleksowych przeglądów stanu technicznego auta. Ponadto warsztat samochodowy Garage 2.0  oferuje  pomoc przy regeneracji i naprawie układu klimatyzacji czy naprawę i czyszczenie zaworów EGR. Tak szeroka oferta pozwala na eliminację każdej usterki, a dzięki nowoczesnej diagnostyce pojazdowej cały proces przebiega sprawnie. Na uwagę zasługuje również fakt, że firma świadczy usługi w bardzo atrakcyjnych cenach oraz zajmuje się serwisowaniem aut wielu popularnych marek.